توییتر بی سر و صدا الزام ورود به سیستم برای مشاهده توییت ها را حذف کرد

توییتر

توییتر در اقدامی شگفت‌انگیز، الزام ورود به سیستم برای مشاهده توییت‌ها را حذف کرده است و هر کسی را قادر می‌سازد تا بدون نیاز به حساب کاربری به لینک‌های توییتر در مرورگر خود دسترسی داشته باشد. این پیشرفت توسط TechCrunch مورد توجه قرار گرفت، زیرا همانطور که توسط Engadget گزارش شده است، پیش‌نمایش توییت‌ها در پلت‌فرم‌های پیام‌رسان محبوبی مانند Slack، WhatsApp و حتی iMessage آغاز شده است.

اجرای اولیه الزام ورود به سیستم به عنوان یک اقدام موقت توسط توییتر معرفی شد و ایلان ماسک توضیح داد که هدف از آن جلوگیری از خراش داده ها است که باعث تخریب سرویس برای کاربران عادی شده است. با این حال، توییتر هیچ بیانیه رسمی در رابطه با تغییر اخیر ارائه نکرده است یا اقدامات خاصی را که برای رفع نگرانی‌های مربوط به حذف داده‌ها انجام شده است، فاش نکرده است.

نکته قابل توجه، تصمیم توییتر همزمان با راه‌اندازی آتی برنامه جدید متا مبتنی بر متن به نام Threads است. جالب اینجاست که Threads همچنین به طور خلاصه به کاربران اجازه می‌دهد تا قبل از حذف این ویژگی، پست‌های وب را بدون ورود به سیستم مشاهده کنند. باید دید که آیا Threads رویکرد مشابهی را اتخاذ خواهد کرد و به کاربران اجازه می‌دهد بدون نیاز به حساب کاربری در زمان راه‌اندازی رسمی به پست‌ها دسترسی داشته باشند.

علاوه بر این به‌روزرسانی، ایلان ماسک در آخر هفته محدودیت‌هایی برای خواندن در توییتر اعمال کرد. کاربران تایید نشده در حال حاضر محدودیت روزانه 1000 پست دارند، در حالی که کاربران تایید شده می توانند به 10000 پست در روز دسترسی داشته باشند. توییتر ادعا می کند که تنها درصد کمی از کاربران تحت تأثیر این تغییرات قرار گرفته اند و تأثیر آن بر تبلیغات بسیار کم بوده است، همانطور که در یک پست وبلاگ اخیر شرکت ذکر شده است.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

نوزده + شانزده =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.