چگونه ایلان ماسک با یک تصمیم موقعیت توییتر را بدتر کرد

ایلان ماسک

به گفته چندین شرکت تجزیه و تحلیل داده، توییتر در حال کاهش شدید در بازدید از گوگل است. داده های Sistrix نشان می دهد که بازدید توییتر در جستجوی گوگل در ایالات متحده 32 درصد در یک روز کاهش یافته است.

Newzdash گزارش داد که توییتر بین 12 تا 14 درصد بازدید خود را در نتایج جستجوی گوگل برای تمام سوالات خبری در ایالات متحده و بریتانیا از دست داده است.

دلیل آن تصمیم اخیر صاحب توییتر ایلان ماسک بود که تعداد توییت‌های موجود برای کاربران مختلف را برای مشاهده روزانه محدود کرد. بسیاری از کارشناسان در حال حاضر این را یکی از جدی ترین اشتباهات اخیر در بهینه سازی موتورهای جستجو می دانند.

اگرچه اقدامات ماسک با هدف بهبود تجربه کاربری در توییتر انجام شد، اما بر کار موتور جستجوی گوگل تأثیر گذاشت. گوگل روزانه داده ها را از بسیاری از URL ها می خواند تا فهرست خود را به روز نگه دارد. محدودیت‌های ماسک از دسترسی گوگل به توییتر جلوگیری می‌کند و در نتیجه بازدید از طریق جستجو را کاهش می‌دهد.

در نتیجه، محتوای توییتر کمتر در جستجوی گوگل برای بسیاری از کلمات کلیدی مشاهده می شود. تجزیه و تحلیل فعلی نشان می دهد که توییتر بر اساس داده های اولیه از بازار ایالات متحده، تقریباً 60000 کلمه کلیدی را از 10 جایگاه برتر در نتایج جستجوی گوگل از دست داده است.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

 

منبعgadgettendency

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

19 − 11 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.