اولین عکس ها از آئودی A5 Sportback 2024 در حال تست جاده ای

آئودی A5 Sportback 2024

آئودی در حال آزمایش جاده ای آئودی A5 Sportback 2024 است که توسط عکاسان  Carscoops در جاده   ثبت شده است.

به گفته Carscoops، آئودی A4 و A5 را در یک مدل نسل بعدی ادغام خواهد کرد. نام آئودی A4 به طور کامل حذف خواهد شد و به جای دو مدل، تنها A5 Sportback 2024 خواهد بود. این بخشی از یک طرح عظیم برای تعیین خودروهای موتور احتراقی به عنوان مدل‌های فرد است، در حالی که خودروهای الکتریکی دارای شماره زوج خواهند بود تا از سردرگمی جلوگیری شود. هنوز مشخص نیست که آیا آئودی A5 دو در را برای رقابت با BMW سری 4 و مرسدس CLE آینده نگه خواهد داشت یا خیر.

در داخل آئودی A5 اسپورت بک 2024، انتظار می‌رود که A5 یک فضای داخلی کاملاً بازطراحی شده با یک دسته ابزار دیجیتال مستقل و یک صفحه نمایش مرکزی اطلاعات سرگرمی داشته باشد. همچنین گزارش شده است که یک کنسول مرکزی جدید و همچنین یک فرمان متفاوت که قبلاً در برخی از مدل های جدید آئودی ظاهر شده است، دریافت خواهد کرد.

آئودی A5 Sportback 2024

مدل های اروپایی طیف گسترده ای از پیشرانه ها از جمله گزینه های مختلف بنزینی، دیزلی و هیبریدی را ارائه خواهند کرد. از سوی دیگر، آمریکای شمالی تنها گزینه های موتور کمتری خواهد داشت، احتمالا فقط مدل های بنزینی و هیبریدی، اما آنها قدرتمندتر از اروپا خواهند بود.

انتظار می‌رود A5 Sportback اواخر امسال رونمایی شود و اولین تحویل آن در بهار 2024 آغاز شود.برای مشاهده آخرین اخبار خودرو همراه ما باشید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

چهار × 1 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.