نینتندو سوییچ 2 احتمالاً در سال 2025 عرضه می شود نه 2024

نینتندو سوییچ

هنگامی که نینتندو سوییچ در سال 2017 معرفی شد، طوفانی در جهان به پا کرد. با کتابخانه‌ای که شامل فرنچایزهای محبوبی مانند Zelda، Mario، و Animal Crossing است، سوییچ نه تنها به یک نام آشنا ، بلکه تا به امروز به پرفروش‌ترین کنسول نینتندو تبدیل شده است. تقریباً 7 سال بعد، طرفداران مشتاقانه منتظر عرضه جانشین آن Switch 2 هستند. با این حال، برخلاف شایعات قبلی که از عرضه در سال 2024 حکایت داشت، این کنسول دستی ممکن است کمی دیرتر وارد بازار شود. اطلاعات اخیر از منابع مختلف اکنون به عرضه در سه ماهه اول سال 2025 اشاره دارد.

Metroid Prime 4 ممکن است اولین عنوان پرچمدار برای نینتندو سوییچ 2 باشد.

این جدول زمانی جدید نشان می‌دهد که نینتندو قصد دارد نسخه‌ای مشابه نسخه اصلی سوییچ را که در مارس ۲۰۱۷ وارد بازار شد، عرضه کند.
توسعه دهندگان از این تغییر مطلع شده اند، به طوری که برخی از آنها در حال حاضر روی بازی های کنسول آینده کار می کنند، که نشان دهنده شروع قدرتمندی برای خط راه اندازی آن است.

یکی از عناوینی که به طور بالقوه برای سوییچ 2 آماده می شود، Metroid Prime 4 است. در ابتدا در سال 2017 اعلام شد، توسعه بازی در سال 2019 مجدداً شروع شد و از آن زمان تاکنون نسبتاً بی سر و صدا بوده است. این تاخیر منجر به گمانه زنی هایی شده است که ممکن است عنوانی پرچمدار برای کنسول جدید باشد.

طرفداران مشتاقانه منتظرند تا ببینند نینتندو چگونه قصد دارد با نوآوری بعدی خود در بازی، سوییچ 2  را بسازد.برای مشاهده آخرین اخبار بازی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

9 + 18 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.