آئودی Q9 رقیبی برای BMW X7 و مرسدس GL/GLS 

آئودی Q9 

آئودی هنوز یک شاسی بلند لوکس کامل عرضه نکرده است، اگرچه مرسدس GL/GLS را از سال 2006 به فروش می رساند و BMW X7 از سال 2018 تولید می شود.

اما این در شرف تغییر است زیرا جف مانرینگ، مدیرعامل آئودی استرالیا به CarSales گفت که این شاسی بلند پرچمدار ممکن است تا سال 2026 پس از شایعات طولانی در مورد آئودی Q9 وارد بازار شود.

وقتی از او پرسیده شد که آیا معرفی یک مدل بزرگتر و گرانتر Q مفید است، او پاسخ داد: «بله، البته. اگر فقط به حجم فروش در مقایسه با برندهای مختلف نگاه کنید، ما در برخی از بخش‌های دیگر حضور نداریم. بیایید ببینیم در 24 ماه آینده در بخش‌های دیگر چه اتفاقی می‌افتد.” هنگامی که از جف منرینگ خواسته شد نام مدل را نام ببرد، لبخند زد و پذیرفت که “Q9” نامی جذاب است.

Automotive News معتقد است که بر اساس گزارش ها  نمایندگی های ایالات متحده می توانند فروش مدل جدید را از سال 2025 آغاز کنند. گزارشی که در سال 2022 منتشر شد ادعا کرد که Q9 یک شاسی بلند هفت نفره واقعی با فضای پای کافی برای مسافران ردیف سوم خواهد بود. انتظار می رود بازارهای اصلی ایالات متحده آمریکا و چین باشند.

بیش از یک سال پیش فروشندگان در آمریکای شمالی از ورود این مدل مطلع شدند. Q9 یکی از آخرین مدل های جدید آئودی خواهد بود که دارای موتورهای احتراق داخلی است. هدف درازمدت پایان دادن به تولید موتورهای احتراق داخلی با گسترش احتمالی در چین بسته به تقاضای محلی تا سال 2032 است.برای مشاهده آخرین اخبار خودرو همراه ما باشید.

منبعgadgettendency

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

هشت − 6 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.