Geekbench 6 با تست جدید برای دستگاه های مدرن معرفی شد

Geekbench 6

Primate Labs به تازگی آخرین نسخه از مجموعه بنچمارک Geekbench 6 را منتشر کرده است. این پلتفرم به دلیل ارائه یکی از محبوب‌ترین تست‌های بنچمارک مصنوعی برای دستگاه‌های مختلف شناخته شده است، و اکنون آخرین نسخه، پیشرفت‌های زیادی را نسبت به نسخه‌های قبلی ارائه می‌دهد.

نسخه جدید Geekbench با آزمایش‌های جدید و بهبود یافته‌ای همراه است که CPU و GPU دستگاه را محک می‌زند. به لطف این، جدیدترین نرم افزار Primate Labs قادر به ارزیابی بهتر عملکرد و حتی محک زدن حوزه های کاربردی جدید مانند واقعیت افزوده و یادگیری ماشین خواهد بود. با صحبت در مورد برخی از ویژگی های کلیدی جدید آن، آخرین نسخه Geekbench چندین آزمایش جدید اضافه می کند.

این شامل حجم کاری است که پس‌زمینه‌ها را در جریان‌های کنفرانس ویدیویی محو می‌کند، می‌تواند به‌طور خودکار اشیاء ناخواسته را از عکس‌ها حذف کند، آزمایشی که با استفاده از مدل‌های یادگیری ماشینی اشیاء را در عکس‌ها شناسایی و برچسب‌گذاری می‌کند، و حتی با استفاده از زبان‌های اسکریپت متن را تحلیل، پردازش و تبدیل می‌کند. این پلتفرم همچنین تست‌های بنچمارک چند هسته‌ای خود را بازنگری کرده است. بر خلاف قبل، تست های چند هسته ای به جای اینکه به هر یک از آنها وظیفه جداگانه ای بدهد، نحوه کار هسته ها را با هم اندازه گیری می کند.

این تغییر برای رایانه‌های رومیزی و لپ‌تاپ‌هایی که به طور فزاینده‌ای از هسته‌های «عملکردی» و «کارآمد» با هم استفاده می‌کنند، بسیار مفید است. علاوه بر این، Geekbench 6 جدید از Vulkan نیز پشتیبانی می‌کند، که یک API گرافیکی متقابل پلتفرم نسل بعدی است. آخرین نسخه در حال حاضر در Android، iOS، Windows، MacOS و Linux در دسترس است.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

شانزده + 11 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.