آئودی RS 6 آوانت GT معرفی شد

آئودی RS 6 آوانت GT

آئودی RS 6 آوانت GT رونمایی شده و به 660 دستگاه در سراسر جهان محدود می شود که 66 دستگاه از آن برای بازار چین است.

خودروی جدید از آئودی 90 کواترو IMSA GTO افسانه ای الهام گرفته شده است. این خودرو از رنگ کلاسیک و مقدار زیادی قطعات بیرونی فیبر کربنی استفاده می کند تا بیشتر شبیه خودروی معروف شود.

آئودی RS 6 آوانت GT یک موتور 4.0 لیتری دو توربوشارژ V8 با حداکثر قدرت 630 اسب بخار دریافت کرد. شتاب صفر تا 96 کیلومتر بر ساعت 3.2 ثانیه است که 0.1 ثانیه سریعتر از نسخه استاندارد است. GT در 11.5 ثانیه به سرعت 200 کیلومتر در ساعت می رسد که 1.5 ثانیه سریعتر از مدل Performance است و حداکثر سرعت آن به 305 کیلومتر در ساعت افزایش می یابد.

تعلیق کویل اور با قابلیت تنظیم دستی ارتفاع سواری را 10 میلی متر کاهش می دهد و دارای میله های ضد غلت سفت تر، کمک فنرهای سه مرحله ای قابل تنظیم الکترونیکی و دیفرانسیل جدید است که گشتاور را به چرخ های عقب می فرستد. علاوه بر این، GT همچنین از تایرهای آلمانی Continental Sport Contact 7 برای چسبندگی بهتر استفاده می کند.

برای اولین بار، GT دارای کاپوت فیبر کربنی است. گلگیرهای جدید طراحی شده ورودی های هوای پشت چرخ های جلو را برای بهبود جریان هوا بزرگ می کنند و نمای بیرونی بدنه دارای نشان های GT است.

در داخل، RS 6 GT با چرم مشکی و آلکانتارا روکش شده و صندلی‌ها روکش قرمز دارد. صندلی‌های سطلی اسپرت جدید دارای پنل‌های عقب فیبر کربنی هستند، در حالی که نشان نسخه محدود در کنسول مرکزی بر فردیت آن تأکید می‌کند.

هر RS 6 GT تا حدی دست ساز است، با کاپوت، گلگیرها، سپرها، اسپویلرها، سیستم تعلیق و رنگ بیرونی فیبر کربن که همگی توسط طراحان و مهندسان آلمانی ساخته شده اند.برای مشاهده آخرین اخبار خودرو همراه ما باشید.

منبعgadgettendency

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

5 × پنج =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.