شیائومی به پشتیبانی نرم افزاری ردمی 8، ردمی 8A، ردمی K30 5G و پوکو X2 پایان داد

شیائومی پوکو X2

شیائومی به تازگی لیست EOS خود را به روز کرده و چند گوشی هوشمند جدید اضافه کرده است. این بدان معناست که این شرکت اساساً به پشتیبانی نرم افزاری برخی از گوشی های Redmi و Poco پایان داده است.

با نگاهی به لیست EOS، غول فناوری چینی به عمر پشتیبانی از Redmi 8، Redmi 8A، Redmi K30 5G و حتی مدل‌های تلفن هوشمند POCO X2 پایان می‌دهد. برای کسانی که نمی دانند، لیست EOS اساساً نشان می دهد که دستگاه شما به پایان پشتیبانی رسمی خود از طرف شرکت رسیده است. این بدان معناست که در نهایت منسوخ خواهد شد و از آنجایی که دیگر هیچ به روز رسانی وصله امنیتی را دریافت نمی کند، خطراتی را در بر خواهد داشت. بنابراین تا این زمان، معمولاً توصیه می شود که به یک مدل جدیدتر ارتقا دهید.

و از همین دیروز، پوکو X2، ردمی K30، ردمی K30 5G، ردمی 8 و ردمی 8A به این لیست اضافه شده‌اند. بنابراین آنها دیگر هیچ گونه پشتیبانی نرم افزاری از شیائومی دریافت نخواهند کرد. در حالی که بسیاری از کاربران POCO X2 منتظر به‌روزرسانی MIUI 13 بودند، واضح است که هرگز چنین اتفاقی رخ نخواهد داد و در حال حاضر برنامه‌ای برای به‌روزرسانی وجود ندارد. برای کسانی که نمی‌دانند، بیلد پایدار MIUI 13 در آوریل 2022 روی این گوشی آزمایش شد، اگرچه این شرکت به دلیل باگ‌های مختلف و مشکلات دیگر این به‌روزرسانی را منتشر نکرد.

بنابراین برای کسانی که می خواهند یک مدل گوشی به روز داشته باشند که در برابر خطرات امنیتی احتمالی آسیب پذیر نباشد، خرید یک گوشی جدید بهترین گزینه است. این بدان معنا نیست که گوشی های فوق فورا در معرض خطر قرار می گیرند، اما با گذشت زمان بسیار آسیب پذیرتر از تلفن هایی هستند که هنوز توسط این برند پشتیبانی می شوند.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

یازده − 2 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.