شیائومی 15، 15 پرو و 15 اولترا اسکنر اثر انگشت جدید دریافت خواهند کرد: دقیق تر و ایمن تر

شیائومی در حال کار بر روی سری گوشی های هوشمند شیائومی 15 برای بازار چین است و نمونه های اولیه آن در حال آزمایش هستند. خط شیائومی 15 ممکن است در ماه اکتبر عرضه شود.

اطلاعات جدیدی که توسط افشاگر Digital Chat Station به اشتراک گذاشته شده است، نشان می‌دهد که کل سری، شامل شیائومی 15، 15 پرو و 15 اولترا، در حال حاضر با استفاده از فناوری اسکنر اثر انگشت اولتراسونیک تک نقطه‌ای Goodix در حال آزمایش است. این نشان دهنده فاصله از فناوری اثر انگشت نوری مورد استفاده در سری 14 شیائومی است.

اسکنر اثر انگشت جدید

تشخیص اثر انگشت اولتراسونیک با انتشار امواج اولتراسونیک از زیر صفحه نمایش زمانی که انگشت روی آن فشار داده می شود کار می کند. این امواج با اثر انگشت منحصر به فرد تعامل دارند. با تجزیه و تحلیل زمان لازم برای بازگشت این پژواک ها و شدت آنها، اسکنر یک تصویر سه بعدی دقیق از اثر انگشت ایجاد می کند و احراز هویت دقیق و ایمن را ارائه می دهد.

فناوری تشخیص اثر انگشت اولتراسونیک مزایای متعددی نسبت به تشخیص اثر انگشت نوری دارد، از جمله مقاومت در برابر آب و لکه، دقت بالاتر و امنیت بالا.

Digital Chat Station اولین شخصی بود که مشخصات و تاریخ عرضه Redmi K60 و Xiaomi 14 را به طور دقیق گزارش کرد.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgadgettendency

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

پنج + 11 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.