شیائومی 13 اولترا به‌روزرسانی‌های روز اول را برای بهبود عملکرد دوربین دریافت می‌کند

شیائومی 13 اولترا

جدیدترین گوشی شیائومی، گوشی هوشمند Xiaomi 13 Ultra، از زمان عرضه اخیر خود در چین، موجی در جامعه فناوری ایجاد کرده است. بررسی های اولیه قبلاً آن را به عنوان بهترین تلفن  اندرویدی موجود از نظر دوربین  در بازار اعلام کرده اند. با این حال، این شرکت روی موفقیت های خود توقف نمی کند و  چند به روز رسانی برای دستگاه در چند روز اول منتشر کرده است.

در عرض 24 ساعت پس از عرضه، دو نسخه از آپدیت MIUI 14 OTA در دسترس کاربران قرار گرفته است. تمرکز اصلی این به‌روزرسانی‌ها افزایش عملکرد چشمگیر دوربین شیائومی 13 اولترا است. در وصله اول، MIUI 14.0.7.0، به روز رسانی کاملاً قابل توجهی است، با ظرفیت حداکثر 6.5 گیگابایت، همراه با دو وصله امنیتی Google. ویژگی‌های بهینه‌سازی دوربین شامل تنظیمات نسبت بزرگنمایی پیش‌فرض حالت عکاسی خیابانی و فاصله فوکوس ثابت برای همان حالت است.

وصله دوم، MIUI 14.0.8.0 که  بعد از آن منتشر شد، اندازه نسبتاً کوچک‌تری دارد و تنها 87 مگابایت است. با وجود این، شیائومی به همه کاربران توصیه کرده است که این پچ جدید را ارتقا دهند، که نویدبخش بهبود تجربه کاربری، پایدارتر کردن سیستم و افزایش کیفیت کلی عکسبرداری است. سه ارتقای اصلی در این وصله شامل بهینه سازی کیفیت تصویر برای صحنه های خاص، تنظیم نسبت بزرگنمایی پیش فرض حالت عکاسی خیابانی و فاصله فوکوس ثابت برای همان حالت است.

در حالی که وصله های اخیر باید بخشی از آخرین به روز رسانی باشد، هدف اصلی در حال حاضر بهبود چشمگیر کیفیت دوربین  Xiaomi 13 Ultra است. شیائومی به دلیل رعایت دقیق به‌روزرسانی‌های به‌موقع شهرت دارد و این شرکت به کاربران توصیه کرده است که به محض دریافت دستگاه به اینترنت متصل شوند تا اطمینان حاصل شود که بهینه‌سازی دوربین ارائه‌شده توسط آخرین به‌روزرسانی در دسترس است.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

هجده + 19 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.