شیائومی 13 پرو در تست دوربین DXOMark در رتبه شانزدهم قرار گرفت

همه ما درباره DXOMark شنیده ایم. آنها تجزیه و تحلیل هایی در مورد دوربین انجام می دهند و قابلیت های دوربین گوشی های هوشمند را به طور کامل ارزیابی  می کنند. گوشی های هوآوی و آنر به طور کلی در صدر لیست  قرار دارند. در هر صورت، نتایج تست DXOMark برای  Xiaomi 13 Pro اکنون منتشر شده است. طبق تست DXOMark،  در رده بندی  در رتبه شانزدهم کلی و پانزدهم ultra-premium قرار گرفتند.

تست دوربین DXOMark شیائومی 13 پرو

علاوه بر این، شیائومی 13 پرو از نظر معیار نمایشگر در رتبه هفدهم و از نظر عملکرد بلندگو در رتبه پانزدهم قرار دارد. با این وجود، موضوع اصلی مورد بحث ما عملکرد دوربین دستگاه است. این دستگاه امتیاز 132 از 152 امتیاز ممکن را دریافت کرد. DXOMark  همچنین 118 امتیاز برای پرتره های خانوادگی و عکس های گروهی و 100 امتیاز برای اجراهای در نور کم اعطا کرد.

تست دوربین DXOMark شیائومی 13 پرو

به گفته DXOMark، عملکرد کلی دوربین این گوشی هوشمند بسیار خوب است. سطح جزئیات خوبی دارد، کنترل اشباع خوبی دارد و از نظر زوم نسبتاً خوب است. مهارت های ضبط صدا دستگاه نیز بسیار خوب است. اگرچه نتایج همچنین بیان می‌کنند که در شرایط دشواری مانند صحنه‌های با نور پس‌زمینه یا نور کم، در ثبت لحظه‌ها تلاش می‌کند، در سناریوهای با کنتراست بالا به درستی تصویر را نشان نمی‌دهد و برای ضبط صداهای بلند مانند کنسرت‌ها مناسب نیست. آنها همچنین خاطرنشان می کنند که خوانایی صفحه نمایش دستگاه در زیر نور مستقیم خورشید ضعیف است.

به گفته DXOMark، آنر مجیک 5 پرو در حال حاضر بهترین گوشی هوشمند از نظر دوربین و پس از آن هواوی میت 50 پرو است. گوگل پیکسل 7 پرو در رتبه سوم و پس از آن آیفون 14 پرو مکس اپل قرار دارد. همچنین، طبق وب سایت آنها، Xiaomi 12S Ultra و Xiaomi 13 Pro تقریباً یکسان عمل می کنند و با امتیاز مشابه 136 در رتبه شانزدهم قرار دارند. برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

یک × 2 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.