موتورولا اپل و شیائومی را شکست داد. این شرکت وارد پنج رهبر برتر بازار گوشی های هوشمند در آمریکای لاتین و حتی اروپا شد

موتورولا

در حالی که گوشی‌های هوشمند موتورولا در برخی کشورها به ندرت به فروش می رسند، در برخی دیگر یکی از رهبران بازار هستند که به طور فعال فروش آنها در حال افزایش است. به عنوان مثال، طبق داده‌های اخیر Canalys، در برزیل، لنوو با سهم 31 درصدی در جایگاه دوم قرار دارد و پس از سامسونگ با 41 درصد در رتبه دوم قرار دارد. در عین حال، طبق نتایج سه ماهه اول، لنوو فروش 5 درصدی را افزایش داد، در حالی که سامسونگ کاهش 27 درصدی را تجربه کرد.

شایان ذکر است که لنوو دیگر هیچ گوشی هوشمندی را با نام تجاری خود نمی فروشد، بنابراین ما فقط در مورد دستگاه های موتورولا صحبت می کنیم.

برزیل فقط یک کشور است. با این حال، به نظر می رسد که در کل آمریکای لاتین، موتورولا نیز با 21 درصد سهم، پس از سامسونگ که 38 درصد از بازار را در اختیار دارد، در رتبه دوم قرار دارد. در همان زمان، موتورولا فروش سالانه را افزایش داد، در حالی که سامسونگ در تحویل کاهش داشت.

درصد فروش گوشی های هوشمند آمریکای لاتین در سه ماهه اول 2023

داده های Canalys نشان می دهد که فروش موتورولا در اروپا نیز در حال افزایش است. در اینجا در جایگاه پنجم قرار دارد، اما همچنان به این معنی است که این شرکت یکی از رهبران بازار است. درست است، سهم آن تنها 3٪ است، اما رشد برای سال 13٪ بود.

درصد فروش گوشی های اروپا در سه ماهه اول 2023

با این حال، در مورد اروپا، نتیجه Transsion، که مالک برندهای Tecno و Infinix است، چشمگیرتر است. به نظر می رسد که حتی در اروپا نیز این شرکت در حال حاضر با افزایش 188 درصدی در بین چهار شرکت برتر قرار دارد! باز هم مانند موتورولا، به صورت مطلق، این شرکت هنوز تنها 4 درصد از بازار را در اختیار دارد، در حالی که شیائومی در حال حاضر 19 درصد در جایگاه سوم قرار دارد.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

سه − 1 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.