ویژوال استودیو 2022 17.4 به شما این امکان را می دهد که به نسخه قبلی برگردید

ویژوال استودیو

مایکروسافت فاش کرده است که ویژوال استودیو 2022 17.4، که در اوایل این هفته منتشر شد، به شما امکان می دهد در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکلی، به نسخه قدیمی برگردید. این به روز رسانی از نوامبر 2018 درخواست شده بود و دارای 438 رای موافق در انجمن توسعه دهندگان مایکروسافت است، اکنون این ویژگی در دسترس است.

بازگشت به نسخه قبلی ویژوال استودیو بسیار ساده است. با استفاده از Visual Studio Installer، دکمه More را در قسمت محصول مربوطه فشار دهید و به دنبال گزینه «بازگشت به نسخه قبلی» (Rollback to previous) بگردید. هنگامی که آن را فشار می دهید، یک پاپ آپ به شما هشدار می دهد که در شرف بازگرداندن ویژوال استودیو هستید، می توانید روند را ادامه دهید یا لغو کنید.

بازگشت به نسخه قبلی ویژوال استودیو

اگر در کانال Release هستید، اگر نسخه 17.0.10  یا 17.1.7 یا بالاتر بود، می توانید به نسخه نصب شده قبلی خود برگردید. اگر در کانال پیش‌نمایش هستید، می‌توانید به پیش‌نمایش 17.2 یا بالاتر برگردید. باید توجه داشته باشید که به‌روزرسانی‌های امنیتی که نصب کرده‌اید به‌عنوان بخشی از این فرآیند حذف می‌شوند، بنابراین به دقت فکر کنید که آیا واقعاً نیاز به بازگشت دارید یا خیر. مایکروسافت همیشه توصیه می کند برای ایمن ماندن، به آخرین نسخه به روز رسانی کنید.

این یک ویژگی جدید است و شما می توانید آن را امتحان کنید و نتیجه را از طریق انجمن توسعه دهندگان به اشتراک بگذارید.

برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعneowin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

دو × سه =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.