تویوتا پریوس 2024 رونمایی شد

تویوتا پریوس 2024

تویوتا، تویوتا پریوس 2024 را معرفی کرده است که هیچ تفاوتی با مدل سال گذشته ندارد. قیمت آن با تغییرات جزئی گرانتر شده است.

LE دیفرانسیل جلو اکنون از 28745 دلار شروع می شود که 300 دلار نسبت به سال گذشته افزایش یافته است. این مجموعه از سطوح تریم LE، XLE و Limited تشکیل شده است که هر کدام با دیفرانسیل جلو یا تمام چرخ متحرک ارائه می شوند. قیمت نسخه قدیمی 36960 دلار است.

تویوتا پریوس 2024

در نمای بیرونی نشان جدیدی به نام Beyond Zero وجود دارد که به گفته تویوتا نمادی از “تلاش های جهانی آن برای حرکت به سمت آینده ای بدون کربن است.” علاوه بر این، سیستم چندرسانه‌ای اکنون دارای یک ویژگی پخش داخلی است که به مالکان اجازه می‌دهد اشتراک‌های Apple Music و Amazon Music خود را به سیستم اطلاعات سرگرمی خودرو متصل کنند.

تویوتا پریوس 2024 دارای صدای قفل و باز کردن قفل جدید است که به گونه ای طراحی شده است که “خوشایند و متمایز است، که نشان می دهد درب قفل و باز است.” این شرکت ادعا می کند که میزان صدا را می توان در سیستم اطلاعات سرگرمی تنظیم کرد.

نمای داخلی تویوتا پریوس 2024

برای سال 2024، پریوس در 6 رنگ ارائه می شود: Wind Chill Pearl, Cutting Edge, Guardian Gray, Midnight Black Metallic, Supersonic Red and Reservoir Blue. این خودرو یک واحد قدرت هیبریدی 2.0 لیتری با قدرت 194 اسب بخار  یا 196 اسب بخار در مدل های چهار چرخ محرک دریافت کرد.فروش تویوتا پریوس 2024 در ماه نوامبر آغاز می شود.برای مشاهده آخرین اخبار خودرو همراه ما باشید.

منبعgadgettendency

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

1 × دو =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.