تویوتا هایلندر پلاس با 249 اسب بخار معرفی شد

تویوتا هایلندر پلاس

در چین، اصلاح جدیدی از کراس اوور بزرگ تویوتا هایلندر با اضافه شدن کلمه  پلاس به نام آن معرفی شد. این خودرو دارای تجهیزات بهبود یافته است: در حال حاضر اطلاعات منتشر شده  یک سیستم دید همه جانبه، صندلی های چرمی با راحتی عالی، روشنایی جوی، و یک درب عقب برقی را نشان می دهد. سیستم رسانه در نسخه استاندارد (در مجموع سه عدد وجود دارد) دارای صفحه نمایش 8 اینچی است. در صفحه نمایش سیستم رسانه سطح بالاتر، به 12.3 اینچ افزایش می یابد.

تمام نسخه ها هیبریدی هستند و نیروگاهی بر پایه موتور 2.5 لیتری دارند. موتور احتراق داخلی توسط یک متغیر eCVT اختصاصی تکمیل می شود. نسخه دیفرانسیل جلو 192 اسب بخار تولید می کند، در نسخه چهار چرخ محرک، یک موتور الکتریکی با ظرفیت 54 اسب بخار در پشت محور عقب نصب شده است. بنابراین قدرت نسخه برتر 246 اسب بخار است.

تویوتا هایلندر پلاس

از نظر ابعاد، تویوتا هایلندر پلاس تفاوتی با هایلندر معمولی ندارد: 4965 در 1930 در 1750 میلی متر با فاصله بین دو محور 2850 میلی متر. برای نسخه پایه کراس اوور 39.7 هزار دلار و برای نسخه برتر 42 هزار دلار قیمت گذاشته شده است، اما اولین خریداران می توانند 2.8 هزار دلار تخفیف بگیرند.برای مشاهده آخرین اخبار خودرو همراه ما باشید.

منبعgadgettendency

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

یازده + یازده =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.