تویوتا آوالون، هوندا آکورد و تویوتا کمری بادوام ترین سدان ها و هاچ بک های جهان معرفی شدند

بادوام ترین خودروها

بر اساس مطالعه اخیر iSeeCars.com، بادوام ترین سدان موجود در بازار با بیش از 400000 کیلومتر بدون مشکل اساسی، تویوتا آوالون است.

پیش از این، با توجه به iSeeCars.com، رتبه بندی خلاصه ای از بادوام ترین خودروها را منتشر شده بود که داده های بیش از 260 میلیون خودرو فروخته شده بین سال های 2012 تا 2022 را مورد مطالعه قرار داد. شاسی بلندها و پیکاپ ها بر این رتبه بندی غالب بودند و خوانندگان متعجب بودند که چرا تویوتا کرولا و سایر خودروهای قابل اعتماد دیگر خودروهایی که می دانیم در لیست قرار نگرفته اند. آنها در رتبه بندی جداگانه ای از بادوام ترین خودروهای سواری قرار دارند.

تویوتا آوالون بیش از 400000 کیلومتر را بدون خرابی جدی با احتمال 33.1 درصد طی خواهد کرد که 3.8 برابر بیشتر از میانگین خودروهای این بخش است. پس از تویوتا آوالون، هوندا آکورد و تویوتا کمری با 27.1 درصد و 20.4 درصد قرار دارند. پنج نفر برتر نیز شامل تویوتا ماتریکس و سوبارو لگاسی بودند.

تقریباً تمام خودروهایی که به این رتبه بندی راه یافته اند توسط شرکت های ژاپنی ساخته شده اند. استثنائات فولکس واگن گلف و جتا بودند که به ترتیب در مکان های نهم و دهم و همچنین آئودی A8 L در جایگاه دوازدهم قرار گرفتند.

رتبه بندی کامل:

تویوتا آوالون
هوندا آکورد
تویوتا کمری
تویوتا ماتریکس
سوبارو لگاسی
لکسوس GS300
Acura RL
هوندا سیویک
فولکس واگن گلف
فولکس واگن جتا
میتسوبیشی لنسر
آئودی A8 L
آکورا TL
تویوتا کرولا
نیسان ماکسیما
سوبارو ایمپرزا

برای مشاهده آخرین اخبار خودرو همراه ما باشید.

منبعgadgettendency

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

سه + سه =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.