طبق گزارش ها، سه شرکت پروژه های گوشی های تاشو را به حالت تعلیق درآورده اند

گوشی تاشو

شایعاتی مبنی بر این که بازار گوشی های تاشو که زمانی به عنوان نوآوری بزرگ بعدی در گوشی های هوشمند مورد استقبال قرار می گرفت، ممکن است با چالش های غیرمنتظره ای مواجه شود، در حال پخش شدن است. بر اساس اطلاعات افشاگر معروف (DCS)، حداقل سه برند بزرگ پروژه های تلفن تاشو خود را متوقف کرده یا به طور قابل توجهی به تعویق انداخته اند.

DCS گزارش می دهد که یکی از پنج سازنده برتر گوشی های هوشمند در سراسر جهان، تلاش های دستگاه های تاشو خود را به طور کامل به حالت تعلیق درآورده است. علاوه بر این، دو شرکت دیگر پروژه های تلفن تاشو به سبک تاشو را به حالت تعلیق درآورده اند.

دلایل این تعلیق پروژه ها هنوز مشخص نیست و مارک های خاص درگیر توسط افشاگر فاش نشده است.

در حال حاضر، بازار گوشی های هوشمند تاشو تحت سلطه سازندگان اندرویدی است. برای مثال، سامسونگ بیشترین سهم بازار را در اختیار دارد و طبق گزارش‌ها در حال کار بر روی نسخه بعدی گوشی‌های تاشو سری Z، از جمله مدل سه‌گانه تاشو است.

گفته می شود هواوی همچنین در حال توسعه یک گوشی به سبک سه گانه تاشو است. Oppo و Vivo دیگر بازیگران اصلی هستند که حداقل چند نسخه از دستگاه‌های تاشو خود را منتشر کرده‌اند.

با این حال، گزارش اخیر حاکی از آن است که Oppo و Vivo هر دو تصمیم گرفته اند از بازار تاشو خارج شوند. گفته می شود که تصمیم برای این امر به دلیل کاهش قابل توجه سهم بازار آنها در این بخش در سال گذشته است.

با این حال، هیچ بیانیه رسمی از طرف هیچ یک از برندها وجود ندارد، بنابراین بهتر است منتظر گزارش های بیشتر باشید تا وضعیت را بهتر درک کنید.

اگر این شایعات درست باشند، می‌تواند بر تلاش‌های تاشوی OnePlus نیز تأثیر بگذارد، زیرا آنها به شدت به Oppo متکی بوده‌اند و تنها یک دستگاه تاشو را با نام تجاری خود عرضه کرده‌اند.

در اخبار دیگر، گزارش شده است که پروژه آیفون تاشو اپل نیز به دلیل مشکلات صفحه نمایش شکننده با چالش هایی مواجه است. در حالی که تلفن های تاشو فاکتورها و امکانات منحصر به فردی را ارائه می دهند، اما گران هستند و برخی استدلال می کنند که کاملا شکننده هستند.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

3 + هفده =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.