این شیائومی 14 با HyperOS است. رئیس این شرکت پرچمدار جدید را به نمایش گذاشت

شیائومی 14 با HyperOS

ابتدا رئیس شیائومی لی زون سیستم عامل جدید HyperOS شیائومی را به طور رسمی معرفی کرد و ساعتی بعد یادداشتی در شبکه اجتماعی Weibo منتشر شد که در آن مدیر ارشد درباره سیستم عامل جدید اظهار نظر کرد و مهمتر از همه اولین گوشی هوشمند با آن را به نمایش گذاشت.  در عکس لی زون شیائومی 14 را در دست گرفته است.

لی زون در پیام خود خاطرنشان کرد که HyperOS شیائومی یک سیستم عامل مردم محور با یک اکوسیستم بزرگ است که شامل طیف گسترده ای از دستگاه ها از جمله خودروها می شود. و اکنون مشخص است که سیستم اطلاعات سرگرمی در یک خودروی شیائومی توسط چه چیزی کنترل می شود.

شیائومی 14 با HyperOS

HyperOS بر روی اندروید ساخته شده است، اما به طور کامل اصلاح شده است. برای “ده ها میلیارد” دستگاه مختلف سازگار شده است. یعنی شیائومی واقعاً مسیر هواوی و هارمونی او اس آن را دنبال کرد.

“از امروز، ما به تدریج با MIUI خداحافظی خواهیم کرد! با تشکر از همه دوستانی که از MIUI پشتیبانی می کنند. MIUI برای همیشه در حافظه ما باقی خواهد ماند، لی زون “.

یعنی شایعات درست از آب در آمد: شیائومی در آینده نزدیک MIUI را کنار خواهد گذاشت. با این حال هنوز مشخص نیست که این طرح جهانی است یا فقط مربوط به بازار چین است.

یادآور می‌شویم که انتظار می‌رود اولین نمایش رسمی سری Xiaomi 14 و HyperOS در 27 اکتبر انجام شود.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgadgettendency

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

نوزده − هفده =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.