اولین تصاویر فولکس واگن T-Cross 2023 در حین آزمایش منتشر شد

فولکس واگن T-Cross 2023

فولکس واگن T-Cross که در سال 2019 عرضه شد، امسال متحول خواهد شد. اولین عکس های مدل جدید که در حال انجام تست های جاده ای است توسط   autoexpress بریتانیایی منتشر شد.

فولکس واگن تی کراس 2023 با مدل هایی مانند سیتروئن C3 ایرکراس، رنو کپچر، نیسان جوک، سئات آرونا و اشکودا کامیک رقابت خواهد کرد. همچنین یک کراس اوور متناسب در خط تولید فولکس واگن وجود دارد – این تایگو جدید است که بر اساس T-Cross ساخته شده است.

فولکس واگن T-Cross 2023

عکس‌های جدید نشان می‌دهد که T-Cross یک نمای جلویی به‌روز شده با جلوپنجره جدید و سپر پایین‌تر خواهد داشت. جلوپنجره خود را می‌توان طوری تنظیم کرد که چراغ‌های روشنایی در طول روز را با عرض کامل، همانطور که در سایر مدل‌های فولکس‌واگن یافت می‌شود، در بر بگیرد. قسمت عقب T-Cross با خوشه های چراغ عقب جدید و سپر عقب به روز شده، رفتاری مشابه دارد.

فولکس واگن T-Cross 2023

در داخل، یک کاکپیت دیجیتال 10.25 اینچی به صورت استاندارد با صفحه نمایش لمسی هشت اینچی در وسط دایره با اتصال بی سیم Apple CarPlay و Android Auto انتظار می رود.

این خودرو باید مجهز به موتور 1.0 لیتری توربوشارژ بنزینی با قدرت 109 اسب بخار  و دارای یک موتور 1.5 لیتری بنزینی با قدرت 148 اسب بخارباشد.برای مشاهده آخرین اخبار خودرو همراه ما باشید.

منبعgadgettendency

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

17 + 10 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.