عکس‌های زنده از نسخه‌های استاندارد و توربو پورشه ماکان جدید منتشر شد

پورشه ماکان

پورشه در حال آماده شدن برای رونمایی از نسخه الکتریکی ماکان است که امروز، 25 ژانویه (5 بهمن) می باشد، اما تصاویری از Macan EV در نسخه های استاندارد و توربو پیش از اعلام این خبر در پورتال پورشه EV Forum منتشر شد.

مدل جدید با خطوط صاف بدن، خط سقف کمی افقی تر و اپتیک اختصاصی متمایز می شود. جلوی خودرو دارای طراحی دو طبقه است که واحدهای اصلی در سپر ادغام شده اند و چراغ های جلو با چهار نوار افقی بین سپر و کاپوت تزئین شده اند. چراغ های عقب به عنوان یک بلوک نور مشترک طراحی شده اند.

پورشه ماکان

همچنین بخوانید:محبوب ترین و پرفروش ترین مدل های پورشه کدامند؟

پورشه ماکان

پورشه ماکان

برخی از تفاوت های ظریف در تکمیل سپرها طراحی تغییرات مختلف Macan EV را متمایز می کند. به عنوان مثال، نسخه توربو با ورودی هوای مشخص در سپر جلو و شکاف‌های کناره‌های عقب متمایز است. فرض بر این است که فاصله کم SUV از زمین را می توان با استفاده از عناصر پنوماتیک در سیستم تعلیق تنظیم کرد.

پورشه ماکان

طبق اطلاعات رسمی، تمامی نسخه های پورشه ماکان EV به یک باتری 100 کیلوواتی و دو موتور الکتریکی مجهز خواهند شد که مجموع قدرت آنها در تریم های برتر از 600 اسب بخار فراتر خواهد رفت. پیش بینی می شود برد حداقل 500 کیلومتر باشد.برای مشاهده آخرین اخبار خودرو همراه ما باشید.

منبعgadgettendency

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

2 × 1 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.