تصاویری از مرسدس میباخ EQS 2024 در حین آزمایش منتشر شد

مرسدس میباخ EQS 2024

تصاویری از کراس اوور مرسدس-مایباخ EQS 2024 در طول آزمایشات و در حالی که  می‌توانیم این خودرو را از هر طرف مشاهده کنیم منتشر شد.

این مدل چندین ویژگی دارد که مرسدس میباخ EQS 2024 پرچمدار را از همتای اصلی خود متمایز می کند. تغییرات بیشتر در قسمت جلو قابل توجه است، جایی که کراس اوور لوکس دارای یک جلوپنجره منحصر به فرد و کاملاً محصور است. گرچه این جلوپنجره پنهان شده است، اما انتظار می رود جلوپنجره دارای نوارهای عمودی مشابه آنچه در ورودی هوای پایین به روز شده مشاهده می شود، باشد.

مرسدس میباخ EQS 2024

این کراس اوور همان کاپوت مرسدس میباخ GLS را خواهد داشت. ستاره مرسدس ، کاپوت را تزئین خواهد کرد و نشان میباخ روی ستون های C قرار خواهد گرفت. استتار نشان می‌دهد که می‌توانیم منتظر نشان‌های به‌روز شده و سپر کمی بازطراحی شده باشیم.

مرسدس میباخ EQS 2024

مرسدس میباخ EQS 2024

البته ویژگی های اصلی میباخ در کابین، پنهان است، اما عکاسان موفق نشدند  نگاهی به داخل داخل داشته باشند. این کانسپت دارای دو صندلی عقب مجزا بود که توسط کنسول مرکزی با سیستم اطلاعات سرگرمی یکپارچه از هم جدا شده بودند. سرنشینان صندلی عقب نیز می توانند منتظر سیستم سرگرمی، میزهای تاشو و محفظه یخچال باشند.برای مشاهده آخرین اخبار خودرو همراه ما باشید.

منبعgadgettendency

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

سه × 1 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.