کراس اوور هیوندای موفاسا به نمایش گذاشته شد+تصاویر

هیوندای موفاسا

هیوندای عکس های واقعی از یک کراس اوور کامپکت کاملا جدید منتشر کرده است.کراس اوور هیوندای موفاسا که در ماه مارس معرفی شد، در انتقال از مدل مفهومی به مدل تولیدی تغییرات قابل توجهی داشته است که تصاویر آن توسط سازنده منتشر شده است.هیوندای موفاسا

به یاد بیاورید که ابعاد بدنه هیوندای موفاسا 4475 در 1850 در 1665 میلی متر و فاصله بین دو محور 2680 میلی متر است. مدل جدید جانشین هیوندای ix35 نامیده می شود. مشاهده می شود که خودروی تولیدی فاصله قابل توجهی از سطح زمین نسبت به مفهومی دریافت کرده است، اما مقدار دقیق آن مشخص نشده است.

طرحی این خودرو  با سبک جدید این برند مطابقت دارد. طراحی داخلی هنوز مخفی نگه داشته می شود، اما مشخص است که در داخل آن سه صفحه نمایش وجود خواهد داشت: یک صفحه نمایش کنترل مرکزی، یک صفحه ابزار دیجیتال و یک واحد کنترل آب و هوا. همچنین این خودرو یک فرمان چهار پره چند منظوره و دکمه های کنترل گیربکس در تونل مرکزی دریافت می کند.هیوندای موفاساکراس اوور جدید یک موتور غیر جایگزین 2 لیتری تنفس طبیعی با ظرفیت 160 اسب بخار دریافت می کند که ممکن است با یک استارت ژنراتور 48 ولتی تکمیل شود. پیشرانه فقط جلو خواهد بود.

هیوندای موفاسا

نسخه تولیدی آن هفته آینده در نمایشگاه بین المللی خودرو شانگهای به نمایش در خواهد آمد.برای مشاهده آخرین اخبار خودرو همراه ما باشید.

منبعgadgettendency

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

1 × 3 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.