عصر کراس اوورها و SUV ها به پایان می رسد. کیا فکر می کند خودروهای جدید متنوع تر خواهند بود

کیا

کیا معتقد است که محبوبیت کراس اوورها و SUV ها در آینده  کاهش خواهد یافت. کریم حبیب، طراح ارشد این برند، می‌گوید که تأیید کرد که آنها در حال کار بر روی اشکال جدیدی از خودروهایی هستند که می‌توانند جایگزین کراس اوورها شوند.

به گفته وی، کراس اوورها در حالی به بازار آمدند که مردم از مینی ون ها خسته شده بودند. اکنون به زمانی فرا رسیدیم که بازار با انواع کراس اوورها اشباع شده است که فروش آنها در برخی مناطق شروع به کاهش کرده است.

در ماه‌های اخیر، چندین برند اشاره کرده‌اند که روزهای شاسی‌بلندهای سنتی به شماره افتاده است. تمرکز فزاینده بر کارایی و پایداری آیرودینامیکی نیاز به بازنگری دارد، حتی اگر تقاضا برای چنین مدل‌هایی همچنان بالا باشد.

کریم حبیب رویکردی باز دارد: ما چیزهای مختلفی را امتحان خواهیم کرد. من واقعاً فکر می کنم راه های بهتری برای استفاده از فضا وجود دارد.

وسایل نقلیه الکتریکی نیازی به تونل‌های انتقال و محفظه‌های موتور بزرگ ندارند، که این امکان را برای یک رویکرد کاملاً جدید در طراحی داخلی فراهم می‌کند. او گفت که خودروهای آینده نزدیک لازم نیست اندازه و شکل یکسانی داشته باشند تا کارایی و راحتی قابل مقایسه داشته باشند.

او با یادآوری مدل کیا کارناوال گفت: «شخصاً فکر می‌کنم که می‌توان ون‌های بسیار جالبی ساخت.

برای مشاهده آخرین اخبار خودرو همراه ما باشید.

منبعgadgettendency

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

9 + 12 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.