سهام تسلا 100 درصد افزایش یافت و عنوان ثروتمندترین مرد جهان را به ایلان ماسک بازگرداند

ایلان ماسک

ایلان ماسک پس از اینکه برای مدت کوتاهی این عنوان را به برنارد آرنو فرانسوی واگذار کرد، دوباره عنوان ثروتمندترین مرد جهان را در رده بندی بلومبرگ به دست آورد.

موقعیت ماسک پس از افزایش سرسام آور قیمت سهام شرکت تسلا در سال جاری به شدت تقویت شده است. سهام‌ها حدود 100 درصد نسبت به پایین‌ترین سطح روزانه 6 ژانویه افزایش یافته‌اند، زیرا سرمایه‌گذاران در میان نشانه‌هایی از قدرت اقتصادی و کاهش رشد نرخ بهره توسط فدرال رزرو، دوباره به سهام پرریسک‌تر روی آوردند. این شرکت همچنین پس از کاهش قیمت چندین مدل از افزایش تقاضا برای خودروهای الکتریکی خود بهره مند شده است.

بلومبرگ یادآوری می کند که در پایان سال گذشته، زمانی که ارزش سهام این خودروساز به حداقل رسید، این میلیاردر 51 ساله 200 میلیارد دلار از ثروت خود را از دست داد. او یک رکورد مطلق به نام خود ثبت کرد: قبل از او، هیچ کسی چنین بخشی از ثروت او را از دست نداده بود.

به گفته Bloomberg Billionaires، ارزش ثروت ماسک امروز 187.1 میلیارد دلار  است. رتبه دوم را برنارد آرنو با 185 میلیارد دلار در اختیار دارد. در رتبه سوم جف بزوس با 117 میلیارد دلار قرار دارد.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgadgettendency

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

بیست + چهارده =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.