تسلا تقریبا تمام خودروهای فروخته شده در چین را به دلیل افزایش نگرانی های ایمنی فراخوان می کند

بازار خودروهای الکتریکی همچنان به رشد خود ادامه می دهد و بدون شک تسلا سهم قابل توجهی از این رشد را در اختیار دارد. این شرکت پیش از همه رقبای خود به عنوان یک رهبر فناوری در صنعتی که وارد آن شده است، ایستاده است. با این حال، وقتی صحبت از ارقام فروش می شود، وضعیت کاملاً یکسان نیست. با نگاهی به گزارش‌ها، می‌بینیم که این شرکت پس از تولیدکننده چینی BYD، رتبه دوم را در حجم فروش دارد. این وضعیت دلایل متعددی دارد. تولید و قیمت به عنوان دو عامل مهم و بی اعتمادی نیز به عنوان یک دلیل مهم ذکر شده است. در نهایت، این شرکت که به نظر می رسد نمی تواند از مشکلات فرار کند، بیش از 1.1 میلیون خودرو را در چین فراخوان خواهد کرد.

بیش از یک میلیون خودروی تسلا در چین به دلیل نگرانی های ایمنی فراخوان شد

تسلا

برترین تنظیم کننده بازار چین اعلام کرده است که تسلا بیش از 1.1 میلیون خودرو را در این کشور فراخوان خواهد کرد. این حرکت در پاسخ به مسائل ایمنی بالقوه شناسایی شده در این خودروها انجام می شود.

از 29 می، تسلا فراخوان 1104622 خودرو را آغاز خواهد کرد. این خودروها همگی بین 12 ژانویه 2019 و 24 آوریل 2023 تولید شدند. جالب اینکه این تعداد تقریباً برابر با کل خودروهای تسلا در سرزمین اصلی چین در چهار سال گذشته است. بر اساس محاسبات CNN، بر اساس داده‌های گروه‌های صنعتی تحت حمایت دولت چین، تسلا از سال 2019 تا مارس 2023 حدود 1.09 میلیون خودرو در چین فروخته است.

این فراخوان شامل چندین مدل از جمله مدل S، مدل X، مدل 3 وارداتی و همچنین مدل 3 و مدل 6 ساخت چین خواهد بود. تنظیم کننده یک مشکل بالقوه را برجسته کرده است که در آن رانندگان می توانند به طور تصادفی پدال گاز را برای مدت طولانی فشار دهند. “، که می تواند خطر برخورد را افزایش دهد و “خطر ایمنی” ایجاد کند.

در پاسخ، تسلا اعلام کرده است که قصد دارد تنظیمات لازم را انجام دهد یا ویژگی‌های اعلان جدیدی را به این خودروهای فراخوان شده اضافه کند تا خطر را کاهش دهد. علاوه بر این، طبق گزارش SAMR، تسلا در ماه مارس بیش از 2600 خودروی وارداتی مدل S را در چین فراخوان کرده بود. این خودروها مشکلی داشتند که در آن بدنه آنها به طور غیرمنتظره ای در حین حرکت باز می شد و خطرات ایمنی را هم برای رانندگان و هم برای افرادی که در وسایل نقلیه مجاور هستند ایجاد می کرد.

کارخانه تسلا در شانگهای که بیشتر بازارهای خارج از آمریکای شمالی را تامین می کند، همچنان در وضعیت نامعلومی قرار دارد. هنوز مشخص نیست که آیا خودروهای فروخته شده در خارج از سرزمین اصلی چین از این کارخانه نیز فراخوان خواهند شد یا خیر. این یک سطح دیگری از پیچیدگی را برای تسلا می‌افزاید، زیرا تلاش می‌کند از موانع نظارتی در چین عبور کند.برای مشاهده آخرین اخبار خودرو همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

سه + 2 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.