سایبرتراک تسلا در جاده های کالیفرنیا مشاهده شد

تسلا سایبرتراک

تسلا Cybertruck را در سال 2019 معرفی کرد. از زمان معرفی، پیشرفت زیادی در مورد این وسیله نقلیه مورد انتظار مشاهده نشده است. با این حال، این شرکت تأیید کرده است که تولید را لغو نمی کند و از اواسط سال 2023 آغاز می شود. این موضوع توسط ایلان ماسک، مدیر عامل شرکت، در جریان اعلام سود سه ماهه چهارم این شرکت تایید شد. مشاهده‌های اخیر تسلا سایبرتراک در کالیفرنیا نشان می‌دهد که ماسک حقیقت را می‌گوید.

اخیراً یک Cybertruck بتا در پالو آلتو، کالیفرنیا مشاهده شد که تصویری از آن در توییتر به اشتراک گذاشته شد. این تصویر چند به روز رسانی کوچک را در طراحی نشان می دهد، از جمله یک آینه مثلثی شکل شیک تر و یک درب عقب کمی کوتاه تر در مقایسه با تصاویر قبلی.

اگرچه مشخصات رسمی هنوز فاش نشده است، ماسک اظهار داشت که تسلا سایبرتراک دارای سیستم چهار موتوره چهار چرخ متحرک، ظرفیت یدک کشی تا 14000 پوند و شتاب صفر تا 60 مایل در ساعت تنها 2.9 ثانیه خواهد بود. انتظار می رود Cybertruck با یک بار شارژ تا 500 مایل برد داشته باشد.

بر اساس اظهارات تسلا، تعداد افرادی که Cybertruck را پیش خرید کرده اند به بیش از 1.5 میلیون نفر رسیده است. البته لازم به ذکر است که این بدان معنا نیست که تسلا 1.5 میلیون سایبرتراک فروخته است. این شرکت در حال حاضر برای هر پیش‌سفارش 100 دلار سپرده می‌گیرد و منتظر می‌ماند تا خودرو برای دریافت قیمت اصلی خود آماده شود.

این بدان معنی است که هر کسی که پول کافی در جیب خود دارد می تواند پیش خرید کند، حتی اگر قصد خرید آن را نداشته باشد. اگرچه ما نمی دانیم که واقعاً چند نفر از 1.5 میلیون نفر سایبرتراک را خریداری خواهند کرد، اما  در حال حاضر نیز پولی که وارد این شرکت می شود 150 میلیون دلار است.

بزرگترین مشکلاتی که تسلا در گذشته تجربه کرده است، در قسمت تولید بوده است. در مدل‌های قبلی، بسیاری از مشتریان پس از ثبت سفارش‌های خود، مدت زیادی منتظر تحویل بودند. با این حال، این شرکت با حل مشکلات خود پس از سال 2019 انجام کارها را سرعت بخشید. این شرکت می گوید Cybertruck در مسیر شروع تولید در اواسط سال 2023 است.

نکته قابل توجه دیگر قیمت است. ایلان ماسک در رویداد سال 2019 هزینه خودرو را اعلام کرد، اما همه‌گیری و تورم جهانی ممکن است باعث تغییر این قیمت‌ها شود. اگر تسلا Cybertruck را با قیمت و با مشخصات اولیه اعلام شده در سال 2019 تحویل دهد، احتمالاً مدل Y (پرفروش‌ترین مدل تسلا) را شکست می‌دهد.برای مشاهده آخرین اخبار خودرو همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

7 + 20 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.