موشک عظیم 122 متری استارشیپ در 17 نوامبر به مدار زمین پرتاب خواهد شد

استارشیپ

شرکت فضایی اسپیس ایکس تاریخ دقیق دومین آزمایش پرواز موشک استارشیپ خود را اعلام کرد – این آزمایش در 17 نوامبر 2023 انجام خواهد شد. این موضوع در حساب رسمی اسپیس ایکس در شبکه های اجتماعی آمده است.

این شرکت همچنان در انتظار تایید نهایی از سوی مقامات نظارتی ایالات متحده است. با این حال، او در حال حاضر با اعتماد به نفس “به آینده” نگاه می کند و قصد دارد حدود نیم ساعت قبل از شروع پخش زنده را راه اندازی کند.

بزرگترین موشک جهان، Starship، در حال حاضر در بوکا چیکا، تگزاس در حال نهایی شدن است. آخرین تخمین اسپیس ایکس برای تاریخ پرتاب استارشیپ به دنبال یک افزایش سریع در تگزاس است که طی آن این شرکت یک موشک کاملا مونتاژ شده را روی سکوی پرتاب آزمایش کرد و یک سیستم توقف نصب کرد.

اولین تلاش برای پرتاب ناموفق بود، در 20 آوریل 2023 انجام شد. سپس طبق برنامه ریزی ، بخش بالایی Starship از پرتاب سوپر سنگین جدا نشد. اسپیس ایکس چند دقیقه پس از پرتاب، فرمانی برای خود تخریبی فرستاد. این موشک فوق العاده قدرتمند حتی به پرتابگر مداری در Starbase آسیب رساند و یک دهانه بزرگ در بتن ایجاد کرد.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgadgettendency

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

نه + نوزده =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.