سونی از گیمزکام 2023 کناره گیری کرد

PlayStation

همانطور که در اوایل سال جاری تایید شد، Gamescom 2023 در شهر کلن آلمان در ماه آگوست برگزار خواهد شد، و اگرچه ما هنوز در میانه یک رشته رویدادها و نمایشگاه های تابستانی هستیم (در حالی که Ubisoft Forward و Xbox Games Showcase هنوز در راه است)، جزئیات مربوط به نمایشگاه تجاری آگوست نیز در حال آشکار شدن است.

همانطور که توسط رسانه آلمانی GamesMarkt گزارش شده است، سونی در Gamescom 2023 شرکت نخواهد کرد. این رسانه می گوید که این شرکت در بیانیه ای تایید کرده است که PlayStation مانند سال گذشته از این نمایشگاه صرف نظر می کند. با توجه به این واقعیت که ما به تازگی رویداد PlayStation Showcase را در ماه می برگزار کردیم، و سونی نیز دررویداد Summer Game Fest اخیر حضور داشت، ممکن است تعجب آور نباشد که مدتی طول می کشد تا این شرکت آماده ارائه اطلاعات در مورد نسخه های آینده شود.

هنوز اطلاعات زیادی در مورد شرکت‌هایی که امسال در Gamescom حضور خواهند داشت مشخص نیست، اما در ماه آوریل، حضور نینتندو تایید شد.

Gamescom با Gamescom Opening Night Live در 22 آگوست آغاز می شود و رویداد اصلی قرار است از 23 تا 27 آگوست برگزار شود.برای مشاهده آخرین اخبار بازی همراه ما باشید.

منبعgamingbolt

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

چهارده − 11 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.