آخرین به روز رسانی اسکایپ وضعیت آب و هوا، چت بینگ و ارتقاء جعبه ابزار را به ارمغان می آورد

اسکایپ

از جمله موارد قابل توجه در این بروزرسانی، امکان بررسی وضعیت آب و هوا  در برنامه است که دسترسی راحت به اطلاعات آب و هوا را در حین اتصال به کاربران فراهم می کند. رابط کاربری تماس بهبود یافته است تا کاربران را راحت تر بین اسکایپ و تماس های تلفن همراه معمولی تشخیص دهد. علاوه بر این، تماس‌های اسکایپ به اسکایپ اکنون می‌توانند مستقیماً از زبانه تماس‌ها اضافه شوند و تجربه تماس را ساده‌تر کنند. برگه تلفن برای نمایش جزئیات ضروری مانند شماره اسکایپ کاربر، موجودی اعتبار، اشتراک‌های تماس بین‌المللی موجود و گزینه‌های شارژ اسکایپ ارتقا یافته است.

علاوه بر این، به روز رسانی بهبودهایی را در چت بینگ به ارمغان می آورد و به کاربران این امکان را می دهد که روی دستورات کلیک کرده و به طور یکپارچه وارد رابط چت با بینگ شوند، جایی که می توانند محتوای مرتبط را کاوش کنند. با هر تعامل و هر راه‌اندازی کلاینت اسکایپ، کاربران با اعلان‌هایی که به‌طور تصادفی نمایش داده می‌شوند، مواجه می‌شوند.

این به روز رسانی همچنین شامل ارتقاء جعبه ابزار Bing است که در گوشه سمت راست بالای Bing Chat قرار دارد. از طریق جعبه ابزار Bing، کاربران به مجموعه ای از محتواها در زمینه های مختلف مانند آموزش، رسانه های اجتماعی، سفر، خلاقیت، سرگرمی، زبان، ورزش و فناوری دسترسی پیدا می کنند. این جعبه ابزار جامع تطبیق پذیری رابط چت را افزایش می دهد و به کاربران یک پلتفرم یکپارچه برای کاوش و کشف اطلاعات مربوطه را ارائه می دهد و در عین حال با اتصالات خود در اسکایپ در ارتباط هستند.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

16 + سیزده =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.