آموزش قرار دادن استوری در اینستاگرام

آموزش قرار دادن استوری در اینستاگرام

مجله تکنولوژی تکنوتیس-اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی این روزها در سراسر جهان است . یکی از قابلیت ها و امکانات آن استوری است که کاربران زیادی از این قابلیت هواره استفاده می کنند در این مطلب به توضیحاتی در مورد استوری اینستاگرام و نحوه استفاده از این قابلیت می پردازیم.

استوری اینستاگرام چیست ؟

استوری اینستاگرام یکی از قابلیت های اینستاگرام است که کاربر می تواند رشته پست هایی به صورت عکس یا ویدیو در آن قرار دهد و همانطور که از نام آن مشخص است بیانگر یک داستان با چند پست پشت سر هم است مثلا سفر به شمال ایران که کاربر ستوری هایی پشت سر هم قرار می دهد و دنبال کننده ها می توانند این تصاویر و یا ویدیوها را ببینند و حتی پیامی بگذارند و جدیدا قابلیت لایک کردن استوری هم به این شبکه اجتماعی اضافه شده است.

کاربر می تواند افرادی که از استوری او بازدید کرده اند را ببیند.

استوری در کجای اینستاگرام قرار دارد ؟

استوری ها در بالای اپلیکیشن اینستا و به صورت دایره هایی قابل شناسایی هستند در زیر عکس مربوط به استوری ها را مشاهده می کنید .گزینه اول این امکان را می دهد تا کاربر خودش استوری قرار دهد یا استوری قرار داده شده توسط خودش را ببیند و موارد دیگر استوری های قرار داده شده توسط افرادی است که کاربر آنها را دنبال می کند .

استوری اینستاگرام کجاست

چگونه در اینستاگرام استوری بگذاریم ؟

برای قرار دادن استوری اینستاگرام همانطور که گفته شد در بالای اپلیکیشن در قسمت دایره ها دایره اول که تصویر شما و یک علامت بعلاوه در آن قرار دارد را می فشاریم بعد از آن به بخشی  منتقل می شویم که در آن می توانیم عکس یا ویدیو را از گالری انتخاب کنیم یا از دوربین گوشی استفاده کنیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

سه × 3 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.