گلکسی A53 به‌روزرسانی OneUI 5.0 اندروید 13 را دریافت کرد

آپدیت گلکسی A53 به‌ OneUI 5.0 اندروید 13

سامسونگ به سرعت در حال گسترش  آخرین نسخه از رابط کاربری یعنی OneUI 5.0 به سری گوشی های هوشمند خود است. حالا اولین میان رده یعنی گلکسی A53 را داریم که به  لیست دریافت کننده های این به‌روزرسانی ملحق شده است. گلکسی A53 به روز رسانی برنامه ریزی شده ماه نوامبر  خود را دریافت کرد. هلند ظاهراً اولین بازاری است که در آن به‌روزرسانی آغاز شده است و احتمالا در صورت نبود مشکل خاصی مناطق دیگر نیز این آپدیت را دریافت می کنند.

با توجه به اسکرین شات های بدست آمده توسط GalaxyClub، شماره بیلد این آپدیت A536BXXU4BVJG است. حجم کلی بسته One UI 5.0  برابر با 2020 مگابایت است و به‌روزرسانی‌ها را برای همه برنامه‌های اصلی سامسونگ و همچنین به‌روزرسانی امنیتی اکتبر 2022 به ارمغان می‌آورد.

گلکسی A53 به‌روزرسانی OneUI 5.0

رابط کاربری مبتنی بر Android 13 با سفارشی‌سازی‌های جدیدی برای صفحه قفل، پیشنهادها و حالت‌های هوشمند برنامه‌ها و ویجت‌ها همراه است.  حالت هوشمند باعث می شود با توجه به زمان تنظیمات سفارشی متناسب با آن به کاربر ارائه شود.

این به‌روز رسانی در حال حاضر در کشور هلند در دسترس قرا گرفته است ولی به مرور برای سایر مناطق نیز در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همره ما باشید.

منبعgsmarena

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

یک × 2 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.