سامسونگ به روز رسانی وصله امنیتی ژانویه را برای گلکسی S21، S22 و S23 منتشر کرد

گلکسی s23

سامسونگ وصله امنیتی ژانویه 2024 را برای طیف وسیعی از تلفن‌های هوشمند گلکسی عرضه می‌کند، که از سری Galaxy S23 شروع می‌شود، در کنار خانواده‌های محبوب گلکسی S22 و S21.

این به‌روزرسانی که توسط نسخه‌های فریمور S91xBXXS3BWL3 برای S23، S90xBXXS7DWL3 برای S22، و G99xBXXS9FWL9 برای S21 شناسایی شده است، تقریباً 400 مگابایت حجم دارد و تعداد قابل‌توجهی از آسیب‌پذیری‌ها را برطرف می‌کند.

به ویژه، نزدیک به 75 آسیب پذیری را برطرف می کند، که اکثر آنها به عنوان اولویت “بالا” طبقه بندی می شوند، به این معنی که به طور بالقوه می توانند توسط مهاجمان مورد سوء استفاده قرار گیرند.

یکی از راه‌حل‌های مهم مربوط به آسیب‌پذیری در «سرویس اعلان» در دستگاه‌های دارای Android 11 تا 14 است. این مشکل می‌تواند به مهاجم اجازه دسترسی به اطلاعات شخصی شما را بدهد.

یکی دیگر از راه‌حل‌های مهم آسیب‌پذیری سطح «بالا» در فرآیند جفت‌سازی بلوتوث را برطرف می‌کند، که مانع از جفت شدن دستگاه‌های خود با تلفن شما بدون رضایت شما توسط مهاجمان می‌شود.

اگرچه صریحاً تأیید نشده است، اما ممکن است این به‌روزرسانی شامل اقدامات مورد انتظار سامسونگ در برابر سوختگی صفحه نمایش نیز باشد. این شرکت در ماه دسامبر به این مشکل اذعان کرد و قول داد در “نسخه به روز رسانی بعدی” اصلاح شود. با این حال، مشخص نیست که آیا این پچ خاص به آن وعده عمل می کند یا خیر.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

هفده − دوازده =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.