سامسونگ پسورد منیجر اکنون برای ویندوز 11 و 10 در دسترس است

سامسونگ پس

Samsung pass در بین کاربران اکوسیستم سامسونگ بسیار معروف است. این یک برنامه مدیریت رمز عبور است که برای ذخیره همه رمز عبور شما برای حساب ها و سایت های مختلف به طور همزمان ساخته شده است. امنیت را بیشتر  می کند و مشکل به خاطر سپردن تعداد n کلمه ورود را حل می کند. یکی از جذاب ترین ویژگی های سامسونگ پسورد منیجر این است که از همگام سازی اطلاعات ورود به سیستم در رایانه شخصی ویندوز، تلفن هوشمند و تبلت پشتیبانی می کند. اگر یک گوشی سامسونگ دارید و می خواهید وارد حساب های خود شوید اما نمی خواهید هر بار رمز عبور خود را تایپ کنید، این برنامه می تواند کار را بسیار آسان تر کند.

برای کسانی که از Samsung Pass استفاده می کنند، ما چند خبر خوب داریم. مدیر رمز عبور اکنون برای دانلود و استفاده در رایانه شخصی ویندوز در دسترس است. Samsung Pass در حال حاضر برای دانلود از فروشگاه ویندوز در دسترس است. لطفاً توجه داشته باشید که این برنامه در حال حاضر فقط از ویندوز 11 و ویندوز 10 پشتیبانی می کند. نسخه‌های قدیمی‌تر ویندوز با برنامه سازگاری ندارند. این برنامه از احراز هویت عنبیه پشتیبانی می کند و از احراز هویت بیومتریک استفاده می کند. با نگه داشتن تلفن هوشمند در مقابل خود و استفاده از این برنامه، می توانید وارد هر وب سایتی شوید و به حساب خود دسترسی پیدا کنید.

این برنامه می تواند قفل گوشی شما را باز کند و برنامه ها را با استفاده از اثر انگشت علاوه بر اسکن عنبیه شما فعال کند. به سادگی تنظیمات را وارد کنید، اجازه دهید هر دو گزینه شناسایی شوند و ابزار را فعال کنید تا همانطور که برای فعال کردن این گزینه در نظر گرفته شده است عمل کند.  این برند با اجازه دادن به پشتیبانی از برنامه‌ها برای ویندوز، سازگاری خود را بهبود بخشیده است.

برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

هفده + نوزده =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.