سامسونگ ممکن است بینگ را جایگزین موتور جستجوی گوگل در گوشی های خود کند

سامسونگ ممکن است بینگ را جایگزین موتور جستجوی گوگل کند

نیویورک تایمز  گزارش می دهد که سامسونگ الکترونیکس در نظر دارد موتور جستجوی گوگل نصب شده در گوشی های هوشمند خود را با مایکروسافت بینگ جایگزین کند.

مایکروسافت بینگ که سهم کمی از بازار موتورهای جستجو را در اختیار داشت، از ابتدای سال با افزودن یک مدل مبتنی بر هوش مصنوعی، پایگاه کاربران خود را به سرعت گسترش داده است. کسب و کار جستجوی گوگل که تزلزل ناپذیر به نظر می رسید، اکنون در معرض تهدید است.

کارمندان گوگل ماه گذشته از اینکه سامسونگ الکترونیکس در نظر دارد گوگل را با مایکروسافت بینگ به عنوان موتور جستجوی پیش فرض دستگاه های خود جایگزین کند، شوکه شدند.

مجله نیویورک تایمز

Samsung Electronics سالانه صدها میلیون گوشی هوشمند اندرویدی تولید می کند و این واقعیت که چنین شریک کلیدی در حال بررسی جایگزینی موتور جستجو است یک تغییر بالقوه بسیار مهم است. بر اساس گزارش نیویورک تایمز، حدود 3 میلیارد دلار از فروش سالانه گوگل به سامسونگ الکترونیک مرتبط است.

موضع رسمی گوگل این است که «تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند اندرویدی (از جمله سامسونگ الکترونیک) آزادند که از فناوری سایر شرکت‌ها برای بهبود تجربه کاربری استفاده کنند.»

نیویورک تایمز همچنین گزارش می دهد که مذاکرات بین سامسونگ الکترونیک و گوگل همچنان ادامه دارد و این احتمال وجود دارد که سامسونگ الکترونیکس به استفاده از موتور جستجوی گوگل ادامه دهد.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgadgettendency

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

2 × سه =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.