سامسونگ بزرگ‌ترین و درخشان‌ترین نمایشگر LED در فضای باز را نصب می‌کند

بزرگ‌ترین و درخشان‌ترین نمایشگر LED

در 29 مارس، Samsung Electronics اعلامیه بزرگی داد که طرفداران بیسبال آمریکایی را خوشحال کرد. این غول فناوری با New York Mets برای نصب یک نمایشگر LED بزرگ در Citi Field در شهر نیویورک همکاری کرده است. این صفحه نمایش نه تنها بزرگترین نمایشگر فضای باز در جهان است، بلکه درخشان ترین آن نیز می باشد.

صفحه نمایش LED دارای مساحتی در حدود 1616 متر مربع است. علاوه بر این ، یک صفحه نمایش کوچکتر در حدود 641 متر مربع نصب خواهد شد. Samsung Electronics از پاییز 2022 بسیاری از نمایشگرهای LED جدید را در ورزشگاه نصب کرده است که مساحتی بالغ بر 2768 متر مربع را پوشش می دهد.

در 23 مارس، طرفداران بیسبال در رویداد What’s New at Citi Field نگاهی پنهانی به نمایشگرهای جدید داشتند. صفحه نمایش ها قادر به نمایش بازی با وضوح 4K و همچنین نتایج، آمار و اطلاعات مفید دیگر هستند.

البته این صفحه نمایش ها فقط برای طرفداران ورزش نیست. این پلتفرم دیگری است که فرصتی عالی برای دستیابی به مخاطبان زیاد در اختیار تبلیغ‌کنندگان قرار می‌دهد. صفحه نمایش آنقدر بزرگ است که حتی از بزرگراه هم دیده می شود.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgadgettendency

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

نوزده − 18 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.