سامسونگ گوگل را برای مشکل صفحه لمسی در گلکسی S23 مقصر می داند

سامسونگ گلکسی S23

همانطور که قبلاً گفته شد، کاربران Samsung Galaxy S23 با یک مشکل روبرو هستند: صفحه نمایش لمسی آنها پس از نصب آخرین به روز رسانی One UI 6.1 به درستی کار نمی کند. این مشکل تجربه کاربر را به هم می‌ریزد و کاربران را مجبور می‌کند تا برای اینکه عملکردهای اولیه درست کار کنند، مکررا ضربه بزنند. با این حال، سامسونگ انگشت خود را به سوی گوگل نشانه رفته است.

این شرکت در حال همکاری نزدیک با گوگل برای رفع این باگ است

ظاهراً یک باگ در اپلیکیشن Google Discover Feed باعث همه اینها شده است. طبق بیانیه مطبوعاتی سامسونگ، این شرکت در کنار گوگل برای رفع این باگ و رفع دائمی آن کار می کند. در این بین، یک راه حل موقت وجود دارد: کاربران می توانند داده های برنامه Google را در تنظیمات خود پاک کنند. این باید عملکرد عادی صفحه نمایش لمسی را بازیابی کند، اما ایده آل ترین وضعیت نیست.

کاربران منتظر یک راه حل دائمی هستند،  به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری قرار است عملکرد دستگاه‌های ما را بهبود بخشند، نه ایجاد مشکل کنند. این حادثه یکی از مواردی است که برنامه‌های به ظاهر نامرتبط می‌توانند مشکلات غیرمنتظره‌ای را ایجاد کنند، به‌ویژه وقتی در نظر بگیرید که One UI راه‌انداز پیش‌فرض سامسونگ است که روی اندروید گوگل اجرا می‌شود. این یادآور آن است که همکاری نزدیک بین غول های فناوری مانند سامسونگ و گوگل برای تجربه کاربری روان بسیار مهم است.

امیدواریم که به زودی یک تعمیر دائمی ارائه شود و تجربه اصلی صفحه لمسی را که کاربران گلکسی S23 انتظار دارند را به حالت عادی برگرداند.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

دو × یک =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.