سامسونگ اواخر امسال بازی های ابری را به تلویزیون های هوشمند 2020 می آورد

سرویس Gaming Hub

سامسونگ سرویس Gaming Hub خود را در سال 2022 راه اندازی کرد و بازی ها را از همه سرویس های پخش اصلی به تلویزیون شما آورد. این سرویس برای اولین بار در تلویزیون های هوشمند سامسونگ در سال 2022 در دسترس بود، اما پشتیبانی از تلویزیون های 2021 تنها در عرض پنج ماه گسترش یافت. در گیمزکام 2023، سامسونگ اعلام کرد که برنامه Gaming Hub در اواخر سال جاری بر روی تلویزیون های هوشمند 2020 در دسترس خواهد بود.

Samsung Gaming Hub به تلویزیون های هوشمند 2020 این شرکت می آید

برای کسانی که با این سرویس آشنا نیستند، Samsung Gaming Hub یک فروشگاه یکپارچه برای بازی در تلویزیون سامسونگ است. این به شما امکان می دهد بازی ها را مستقیماً از فضای ابری اجرا کنید، بنابراین به کنسول یا استیک استریم نیاز ندارید. این شامل بازی‌هایی از تمام سرویس‌های پخش اصلی، مانند Xbox Cloud Gaming، GeForce NOW و Google Stadia است (که از آن زمان بسته شده است).

این سرویس از ارتقاء مقیاس هوش مصنوعی برای پشتیبانی از مدل‌های تلویزیون 4K و 8K سامسونگ برای بازی‌های بدون پشتیبانی از 4K یا 8K استفاده می‌کند.

Samsung Gaming Hub با 90 درصد کنترلرهای بلوتوث سازگار است و کنترلرهای مجازی نیز پشتیبانی می شوند. بنابراین چه ترجیح می دهید از یک کنترلر فیزیکی استفاده کنید یا با دستان خود بازی کنید، می توانید در Samsung Gaming Hub بازی کنید.

بنابراین اگر تلویزیون سامسونگ 2020 دارید، به زودی می توانید از انواع بازی های ابری و سایر خدمات لذت ببرید. این اعلامیه توسط مایک لوسرو، رئیس محصولات بازی در سامسونگ، در طی یک سخنرانی در Gamescom اعلام شد. او گفت:

امروز، ما مشتاقیم اعلام کنیم که برنامه‌های بازی ابری را در اواخر امسال به تلویزیون‌های مدل سال ۲۰۲۰ خود گسترش خواهیم داد و به ده‌ها میلیون بازیکن اجازه دسترسی به بازی‌ها و خدمات مورد علاقه‌شان را می‌دهیم.

در حالی که هنوز تاریخ مشخصی برای زمان عرضه برنامه‌های بازی ابری در تلویزیون‌های سامسونگ 2020 مشخص نشده است، انتظار می‌رود تا قبل از پایان سال 2023 باشد. این خبر خوبی برای گیمرهایی است که تلویزیون‌های قدیمی‌تر سامسونگ دارند، زیرا به این معنی است که آنها این کار را انجام خواهند داد. دیگر نیازی به خرید یک کنسول جداگانه یا دستگاه پخش جریانی برای انجام بازی های ابری ندارید.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

پنج × سه =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.