سامسونگ گلکسی Z فولد 5 به‌روزرسانی One UI 6 را در سنگاپور دریافت کرد

سامسونگ گلکسی Z فولد 5

سامسونگ به‌روزرسانی پوسته سفارشی One UI 6 مبتنی بر سیستم عامل Android 14 را برای Galaxy Z Fold 5 عرضه کرده است. آخرین ارتقاء نرم‌افزاری در حال حاضر در سنگاپور منتشر شده است

سامسونگ به‌روزرسانی One UI 6 را برای Galaxy Z Fold 5 منتشر کرد

این غول فناوری کره جنوبی ماه گذشته انتشار به روز رسانی One UI 6 را برای پرچمداران سری گلکسی S23 خود در کره جنوبی آغاز کرد. اکنون، این برند انتشار گسترده‌تر به‌روزرسانی اصلی را برای سایر دستگاه‌ها نیز آغاز کرده است. ساختار پایدار One UI 6 در حال حاضر در Galaxy Z Fold 5 موجود است. یکی از کاربران در صفحه انجمن سامسونگ به اشتراک گذاشت که Galaxy Z Fold 5 او این به‌روزرسانی را در سنگاپور دریافت کرده است.

طبق توضیحات رسمی، به‌روزرسانی جدید تغییراتی را در UI مانند یک پانل تنظیمات سریع بازسازی‌شده برای دسترسی آسان‌تر در میان سایر ویژگی‌ها به ارمغان می‌آورد. کاربران حتی یک صفحه اصلی پیشرفته همراه با طرح های جدید ایموجی دریافت می کنند. سامسونگ همچنین قول داده است که One UI 6 پیشرفت‌های دیگری را برای کمک به بهبود تجربه گلکسی کاربران ارائه می‌کند.

برای بررسی اینکه آیا به‌روزرسانی را دریافت کرده‌اید، به «تنظیمات» بروید، سپس به دنبال منوی «به‌روزرسانی نرم‌افزار» باشید. پس از این، بررسی کنید که آیا به‌روزرسانی در دستگاه شما موجود است یا خیر، سپس روی «دانلود و نصب» ضربه بزنید تا آخرین به‌روزرسانی را دریافت کنید. مشخص نیست که آیا گلکسی زد فلیپ 5 نیز این به‌روزرسانی را در منطقه دریافت کرده است یا خیر.

برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

سه + 20 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.