سامسونگ گلکسی Z فولد 4 و گلکسی Z فلیپ 4 به One UI 6 x اندروید 14 بتا دسترسی دارند

سامسونگ گلکسی Z فولد 4 و گلکسی Z فلیپ 4

عرضه اخیر One UI 6 Beta توسط سامسونگ باعث خوشحالی کاربران Galaxy Z Fold 5 و Z Flip 5 شد. اکنون زمان آن رسیده که دارندگان گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 در کره جنوبی از اندروید 14 لذت ببرند.

به روز رسانی One UI 6 چندین پیشرفت قابل توجه را به همراه دارد. Quick Panel اصلاح شده است و گالری اکنون شامل ویژگی های هوش مصنوعی مانند Photo Remaster و Object Eraser است. Samsung Studio یک ویرایشگر ویدیوی جدید است که به کاربران امکان می دهد متن، استیکر و موسیقی را به کلیپ های خود اضافه کنند. ویجت های دوربین برای تجربه عکاسی بهتر بهبود یافته اند.

برای چند وظیفه‌ای، تغییرات مفیدی وجود دارد. پنجره‌های پاپ‌آپ اکنون هنگام پیمایش برنامه‌های اخیر فعال می‌مانند، و یک ویژگی کشیدن و رها کردن با دو دست سازماندهی صفحه اصلی را ساده می‌کند، به ویژه برای کاربران گلکسی فولد مفید است.

در حال حاضر، نسخه بتا One UI 6 محدود به کره جنوبی است و کاربران Galaxy Z Fold 5 و Z Flip 5 را در جاهای دیگر مشتاقانه منتظر به‌روزرسانی می‌کنند.

اگر مشتاق پیوستن به One UI 6 بتا هستید، می‌توانید از طریق برنامه Samsung Members به آن دسترسی داشته باشید. مراقب اعلان های منطقه ای باشید. اگرچه شایان ذکر است که به‌روزرسانی‌های بتا ناپایدار هستند و می‌توانند برای دستگاه شما مشکل ایجاد کنند.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

15 − 12 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.