سامسونگ گلکسی واچ  6 کلاسیک Astro Edition را معرفی کرد، ساعتی برای علاقه مندان به نجوم

سامسونگ گلکسی واچ  6 کلاسیک Astro Edition

سامسونگ به توسعه خط تولید خود ادامه می دهد. با این حال، این شرکت در اینجا متوقف نمی شود. سامسونگ علاوه بر دستگاه های موجود خود، نسخه ویژه محصولات را نیز تولید می کند. به عنوان مثال، اخیراً درباره Galaxy Z Fold 5 Thom Browne Special Edition اطلاعاتی منتشر شد. اکنون، این شرکت نسخه ویژه جدیدی از گلکسی واچ  6 کلاسیک خود را با نام Astro Edition معرفی کرده است.

سامسونگ گلکسی واچ  6 کلاسیک Astro Edition برای علاقه مندان به نجوم

سامسونگ نسخه ویژه جدیدی از Galaxy Watch 6 Classic خود را با نام Astro Edition معرفی کرده است. این ساعت با نسخه محدود از اسطرلاب الهام گرفته شده است، یک ابزار نجومی باستانی که برای ردیابی ستارگان و سیارات استفاده می شود.گلکسی واچ  6 کلاسیک Astro Edition دارای یک قاب استیل ضد زنگ 47 میلی متری با پوشش DLC مشکی است.

قاب آن از سرامیک ساخته شده و دارای یک نقشه صورت فلکی با 24 علامت ستاره مختلف است. این ساعت همچنین دارای یک بند پارچه‌ای اضافی و مجموعه‌ای از کلکسیون‌های Astro Edition است. Galaxy Watch 6 Classic Astro Edition علاوه بر طراحی منحصر به فرد خود، دارای تعدادی ویژگی الهام گرفته از اسطرلاب نیز می باشد. اینها شامل یک  قطب نما در صفحه ساعت و همچنین ردیابی فاز قمری و خورشیدی است.

گلکسی واچ  6 کلاسیک Astro Edition اکنون در بازارهای منتخب موجود است. قیمت هنوز اعلام نشده است. با این حال، Galaxy Watch 6 Classic Astro Edition یک ساعت با تعداد محدود است.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

هجده − سه =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.