سامسونگ آپدیت اندروید 14 را برای گلکسی تب A7 لایت منتشر کرد

آپدیت اندروید 14 را برای گلکسی تب A7

سامسونگ همچنان به گسترش محصولات خود ادامه می دهد. در حالی که این شرکت روی مدل‌هایی مانند سری گلکسی اس 24 که قرار است فردا رونمایی شود کار می‌کند، همچنین تضمین می‌کند که محصولات موجود خود را در بازار فراموش نخواهد کرد. در همین راستا، غول فناوری کره ای اخیراً به روز رسانی وصله امنیتی ژانویه را برای گلکسی S21، S22 و S23 در اروپا منتشر کرده است. اکنون سامسونگ آپدیت اندروید 14 را برای Galaxy Tab A7 Lite منتشر کرده است.

سامسونگ آپدیت اندروید 14 را برای گلکسی تب A7 لایت منتشر کرد. در حال حاضر فقط در کره جنوبی در دسترس است، این به روز رسانی با نسخه فریمور T225NKOU6DWL9 ارائه می شود و حجم دانلود آن بیش از 1.5 گیگابایت است. انتظار می رود این شرکت به زودی این به روز رسانی را برای کاربران سایر مناطق ارائه کند.

بسیار مهم است که سامسونگ به روز رسانی برای Galaxy Tab A7 Lite ارائه کرده است. شایان ذکر است که این تبلت مقرون به صرفه است. در حالی که تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها تلاش می‌کنند تا سوابق به‌روزرسانی خود را بهبود بخشند، دستگاه‌های سطح ابتدایی اغلب به راحتی نادیده گرفته می‌شوند.

علاوه بر این، این واقعیت که گلکسی تب A7 لایت در ابتدای سال 2021 معرفی شد و سه سال بعد به‌روزرسانی اندروید 14 را دریافت کرد، چندان رایج نیست. این وضعیت نشان می‌دهد که عملکرد به‌روزرسانی سیستم‌عامل سامسونگ، که هر سال بهبود می‌یابد، حتی ممکن است از اپل پیشی بگیرد. البته هنوز برای گفتن این موضوع زود است، اما دیدن گام‌های مثبت در این راستا دلگرم‌کننده است.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

4 + 7 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.