سری گلکسی S24 سامسونگ ممکن است دارای بدنه تیتانیومی شبیه به آیفون 15 پرو باشد

بدنه تیتانیومی سری گلکسی S24

با نزدیک‌تر شدن به سال 2024، شایعات و افشاگری‌ها در مورد سری گوشی‌های پرچمدار سامسونگ گلکسی S24 به صورت آنلاین منتشر شده است. اکنون، آخرین گزارش‌ها حاکی از آن است که سری گلکسی اس 24 ممکن است راه اپل را دنبال کند و از یک شاسی فلزی جدید استفاده کند.

سری گلکسی اس 24 سامسونگ با بدنه تیتانیومی عرضه می شود

با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط Revengus در X (توئیتر سابق)، غول فناوری کره جنوبی در حال برنامه ریزی برای استفاده از تیتانیوم برای بدنه سری Galaxy S24 است. به عبارت دیگر، Galaxy S24، Galaxy S24+ و Galaxy S24 Ultra ممکن است با فریم های تیتانیومی وارد بازار شوند.  اپل اخیراً از سری آیفون 15 رونمایی کرده است که مدل‌های پیشرفته‌تر پرو نیز فریم تیتانیومی را ارائه می‌کنند. بنابراین به نظر می رسد که سامسونگ نیز ممکن است گزینه مشابهی را برای سری گوشی های پرچمدار خود ارائه دهد.

افشاگر  همچنین اضافه کرد که این برند می تواند قاب های تیتانیومی مدل پایه را از کارخانه کره جنوبی خود تهیه کند. با این حال، سامسونگ ممکن است به دنبال شرکت‌های شریک خود برای عرضه تیتانیوم در مدل‌های گلکسی S24+ و Galaxy S24 Ultra باشد. از آنجایی که این دستگاه‌ها دارای تیتانیوم خواهند بود، می‌توان انتظار داشت که گوشی‌های پریمیوم آینده کمی سبک‌تر از نسخه‌های قبلی خود باشند. حرکت اپل به سمت تیتانیوم کاهش وزن آیفون ها بود زیرا فولاد بسیار سنگین تر است.

اما از آنجایی که گوشی های جدید سامسونگ احتمالاً شاهد تغییر شدیدی نخواهند بود، این شرکت ممکن است از قاب های تیتانیومی جدید به عنوان یک اصطلاح بازاریابی برای فروش دستگاه های برتر خود استفاده کند. همچنین شایان ذکر است که توییت Revegnus توسط یکی دیگر از افشاگران مشهور Ice Universe پاسخ داده شده است و ادعا می کند که فقط گلکسی اس 24 اولترا از قاب تیتانیومی استفاده می کند. صرف نظر از این، انتظار می‌رود سری گلکسی اس 24 در اوایل سال 2024 عرضه شود، برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

یازده + 5 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.