گوشی‌های سامسونگ ویجت صفحه قفل گلکسی بادز را با به‌روزرسانی آوریل 2023 دریافت می‌کنند

سامسونگ اوایل این ماه انتشار به‌روزرسانی امنیتی آوریل 2023 را برای تلفن‌های هوشمند و تبلت‌های مختلف گلکسی آغاز کرد. در حالی که ویژگی Image Clipper را برای برخی از گوشی های سری گلکسی اس به ارمغان آورد، این به روز رسانی هیچ تغییر قابل توجه جدیدی یا افزودن ویژگی به اکثر گوشی های دیگر نداشت. با این حال، اکنون متوجه شده ایم که یک ویژگی جدید را به همراه دارد.

به‌روزرسانی امنیتی آوریل 2023 ویجت صفحه قفل Galaxy Buds را به ارمغان می‌آورد

دستگاه‌های دارای رابط کاربری One UI 5.1 و به‌روزرسانی امنیتی آوریل 2023 اکنون این گزینه را دارند که ویجت Galaxy Buds را در صفحه قفل اضافه کنند. بخش ویجت های صفحه قفل در برنامه تنظیمات اکنون ویجت Galaxy Buds Pro Manager را فهرست می کند و به طور پیش فرض غیرفعال است. می توانید با استفاده از سوئیچ کنار نام آن را فعال کنید و حتی ترتیب قرار دادن آن را در صفحه قفل مشخص کنید .

ویجت Galaxy Buds Pro Manager حذف نویز، کنترل‌های لمسی و میزان شارژ باتری هدفون‌ها را در صفحه قفل گوشی نشان می‌دهد. با این حال، در حال حاضر تنها ویجت Galaxy Buds Pro در صفحه قفل موجود است. ویجت Galaxy Buds 2 Pro هنوز برای صفحه قفل در دسترس نیست.

با رفتن به تنظیمات » صفحه قفل » ویجت ها و سپس روشن کردن ویجت Galaxy Buds Pro می توانید متوجه شوید که آیا ویجت Galaxy Buds در صفحه قفل گوشی شما موجود است یا خیر. برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

ویجت صفحه قفل گلکسی بادز

منبعsammobile

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

یک × 4 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.