سامسونگ گلکسی Buds 2 به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدید دریافت می کند

Galaxy Buds 2

سامسونگ به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدیدی را برای هدفون‌های بی‌سیم Galaxy Buds 2 خود منتشر کرده است. این به روز رسانی بر بهبود پایداری، رفع باگ ها و قابلیت اطمینان تمرکز دارد و به دلیل حجم کوچک 3.01 مگابایتی، می توان آن را از طریق شبکه های تلفن همراه دانلود کرد.

نسخه میان‌افزار R177XXUOAWB1 به‌صورت جهانی در دسترس است و با باز کردن برنامه Galaxy Wearable در دستگاه Android خود و رفتن به تنظیمات Earbuds > به‌روزرسانی نرم‌افزار Earbuds، می‌توان آن را نصب کرد.

در حالی که به روز رسانی هیچ ویژگی جدیدی را معرفی نمی کند، برای عملکرد مطلوب هدفون ها ضروری است. شایعه شده است که سامسونگ گلکسی بادز 3  را در اواخر امسال به عنوان جانشین گلکسی بادز 2 عرضه خواهد کرد.

Galaxy Buds 2 دارای مجموعه ای از ویژگی های چشمگیر است، از جمله بلندگوهای دو طرفه پویا که نت های واضح و باس عمیق را ارائه می دهند. ویژگی حذف نویز فعال به جلوگیری از صدای ناخواسته کمک می کند، در حالی که سه سطح صدای محیطی قابل تنظیم به شما امکان می دهد از محیط اطراف خود آگاه باشید.

برای تماس‌ها، Galaxy Buds2 دارای یک راه‌حل مبتنی بر یادگیری ماشینی است که نویز پس‌زمینه حواس‌پرتی را فیلتر می‌کند. هدفون‌ها شکل منحنی نمادینی دارند و با «Earbud fit test» در اپلیکیشن Galaxy Wearable ارائه می‌شوند تا از تناسب کامل با گوش‌های شما اطمینان حاصل کنند.

هر هدفون دارای یک باتری 61 میلی آمپر ساعتی است که 5 ساعت پخش موسیقی با ANC روشن و 7.5 ساعت با ANC خاموش ارائه می دهد. کیس شارژ می تواند عمر باتری را تا حداکثر 29 ساعت با ANC خاموش کند. علاوه بر این، Galaxy Buds2 از شارژ سریع پشتیبانی می‌کند و تنها با ۵ دقیقه زمان شارژ، ۱ ساعت پخش را ارائه می‌کند.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

3 × 1 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.