سامسونگ گلکسی A73 به‌روزرسانی امنیتی ژانویه 2024 را دریافت می‌کند

سامسونگ گلکسی A73

سامسونگ حتی با عرضه گلکسی اس 24 اخیر به ارائه به‌روزرسانی‌های امنیتی برای دستگاه‌های خود ادامه می‌دهد. گلکسی A73 جدیدترین دریافت کننده است و پچ ژانویه 2024 اکنون در اروپا در دسترس است.

این به روز رسانی که به عنوان نسخه فریمور A736BXXS6DXA1 شناخته می شود و حجم آن کمتر از 500 مگابایت است، در حال حاضر در ترکیه قابل دسترسی است و انتظار می رود طی چند روز آینده در سراسر اروپا برسد. این به روز رسانی باید به زودی در مناطق دیگر منتشر شود.

این به‌روزرسانی بیش از ۷۵ آسیب‌پذیری امنیتی شناسایی‌شده در نرم‌افزار قبلی را برطرف می‌کند و وضعیت امنیتی کلی Galaxy A73 شما را بهبود می‌بخشد. دارندگان گلکسی A73 می توانند با رفتن به تنظیمات > به روز رسانی نرم افزار و ضربه زدن روی دانلود و نصب، به روز رسانی را بررسی کنند.

سامسونگ گوشی هوشمند گلکسی A73 را در اوایل سال 2022 معرفی کرد. این گوشی در ابتدا با اندروید 12 عرضه شد و سامسونگ متعهد شده است که چهار سال به روز رسانی اندروید را برای آن ارائه کند.

این گوشی قبلاً به‌روزرسانی‌های اندروید 13 و 14 را دریافت کرده است. اکنون انتظار می‌رود که در آینده به‌روزرسانی‌های اندروید 15 و 16 را دریافت کند.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.