گلکسی A73 و گلکسی A33 به‌روزرسانی پایدار One UI 5 را دریافت می کنند

آپدیت اندروید 13 برای گلکسی A73 و A33

سامسونگ به سرعت در حال انتشار به روز رسانی One UI 5  برای دستگاه های خود است. این شرکت اخیراً به‌روزرسانی‌های پایداری را برای تلفن‌های هوشمند پرچم‌دار قدیمی‌تر خود  منتشر کرده است. اکنون، این شرکت شروع به عرضه نسخه پایدار اندروید 13 مبتنی بر رابط کاربری One UI 5 برای دو میان رده جدید، گلکسی A33 و گلکسی A73 کرده است. این به‌روزرسانی در حال حاضر در مناطق منتخب در حال نصب است و انتظار می‌رود چند هفته دیگر به صورت سراسری برای سایر کاربران در دسترس قرار گیرد.

به‌روزرسانی پایدار One UI 5 برای Galaxy A73 5G در حال حاضر در مالزی با نسخه فریمور A736BXXU2BVK2 منتشر می‌شود. با این حال، به‌روزرسانی امنیتی نوامبر 2022 را ارائه نمی‌کند. در حالی که آپدیت اندروید 13 برای گلکسی A33 5G با نسخه فریمور A336BXXU4BVJG در اروپا در حال انتشار است.

گزارش شده است که به‌روزرسانی جدید تمام ویژگی‌های جدیدی را که گوگل با آخرین نسخه اندروید معرفی کرده و همچنین برخی از ویژگی‌های انحصاری سامسونگ را به همراه دارد. با این حال، نرم افزار جدید همچنان دارای وصله امنیتی اکتبر 2022 است نه وصله امنیتی نوامبر 2022. حجم دانلود آن در حدود 2 گیگابایت است، بنابراین اگر حجم کافی در  خط تلفن همراه خود ندارید، بهتر است از Wi-Fi استفاده کنید.

همانطور که گفته شد اکنون کاربرانی که در اروپا یا مالزی زندگی می کنند می توانند این بروزرسانی را دریافت کنند اما در روزهای آینده مناطق بیشتری می توانند این بروزرسانی را دریافت کنند پس منتظر اعلان آن در گوشی خود باشید همچنین پس از انتشار این آپدیت برای شما با مراجعه به تنظیمات و ضربه زدن بر روی به‌روزرسانی نرم‌افزار و انتخاب دانلود و نصب، آپدیت اندروید 13 را دانلود و نصب کنید.

به‌روزرسانی One UI 5 با تغییرات و پیشرفت‌هایی همراه است که می تواند تجربه کاربری جالبی را برای کاربران گوشی های سامسونگ به همراه داشته باشد.برای اطلاع از آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

11 + 11 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.