لولای گوشی تاشو نمونه اولیه صفحه نمایش جدید سامسونگ می تواند 360 درجه بچرخد

لولای گوشی تاشو نمونه اولیه صفحه نمایش جدید سامسونگ

درست زمانی که فکر می‌کنید گوشی‌های تاشو سامسونگ به اوج رسیده‌اند، نوآوری‌های جدید آن‌ها انتظارات را برای عرضه‌های آینده افزایش می‌دهد. دستگاه تاشو پرچمدار این شرکت، گلکسی زد فولد 4، در آگوست 2022 عرضه شد. این دستگاه یک نسخه بهبودیافته از فناوری صفحه نمایش تاشو آنها را به نمایش می گذارد. در نمایشگاه CES 2023، نمایشگر سامسونگ نمونه اولیه نمایشگر و لولای جدیدی را به نمایش گذاشت که می تواند 360 درجه بچرخد.

صفحه نمایش «Flex In & Out» به کاربر این امکان را می دهد که نمایشگر را هم به سمت داخل و هم به سمت بیرون تا کند، که به این معنی است که لولا طراحی کاملاً متفاوتی خواهد داشت. طبق گزارش ها، چین و چروک ایجاد شده توسط چنین نمایشگری در مقایسه با فناوری صفحه نمایش تاشو فعلی ظریف تر خواهد بود. طراحی لولا که به آن «water-drop hinge» نیز گفته می‌شود، به نمایشگر اجازه می‌دهد در حالی که به سمت داخل تا شده است، شکل شل‌تری به خود بگیرد. شایان ذکر است که این اولین باری نیست که سامسونگ در یک رویداد از صفحه نمایش Flex In & Out رونمایی می کند. این شرکت قبلاً نمایشگر مشابهی را در سال 2021 در کره به نمایش گذاشته بود. در جایی که نمایشگر جدید می تواند هم به سمت داخل و هم به سمت بیرون تا شود، نمایشگر قدیمی تر فقط می تواند مانند “S” با بخش هایی تا شود.

نمایشگر جدید تاشو 360 درجه می تواند راه خود را به نسخه بعدی دستگاه های گلکسی فولد یعنی گلکسی زد فولد 5 باز کند که انتظار می رود اواخر امسال در کنار گلکسی زد فلیپ 5 عرضه شود. ترکیب لولای جدید همچنین به این معنی است که چین خوردگی در مقایسه با گلکسی زد فولد 4 ظریف تر خواهد بود. فقط زمان نشان خواهد داد که آیا سامسونگ می‌تواند در آینده قدرت خود را حفظ کند، زیرا گوشی‌های هوشمند سری Z این شرکت عملاً پیشتاز بازار دستگاه‌های تاشو در سراسر جهان هستند.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

9 + 16 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.