سامسونگ باتری های گلکسی زد فولد و فلیپ 5 را از ال جی خریداری می کند

گلکسی زد فولد

گزارش‌هایی از کره جنوبی حاکی از آن است که سامسونگ الکترونیکس باتری‌های Galaxy Z Fold 5 و Galaxy Z Flip 5 را نیز از LG Energy Solution تامین خواهد کرد. این اولین بار نیست که ال‌جی باتری این گوشی‌های تاشو را تامین می‌کند. در واقع در سه سال گذشته این کار را انجام داده است.

باتری های LG Energy Solution برای سایر دستگاه های سامسونگ از جمله باتری های سری گلکسی اس و گلکسی نوت نیز تهیه شده است. بسیاری از گوشی های رده پایین و میان رده موجود نیز دارای باتری ال جی هستند. ال‌جی به Samsung SDI و China ATL به عنوان تامین‌کننده باتری‌های سری تاشو امسال می‌پیوندد.

این هفته تصاویری از باتری های گلکسی زد فولد 5 و زد فلیپ 5 به صورت آنلاین به بیرون درز کرد. تعویض آنها آسان تر خواهد بود زیرا باتری ها با چسب کمتری به دستگاه وصل می شوند و همچنین دارای زبانه کششی خواهند بود. این نتیجه  افزایش تمرکز سامسونگ بر پایداری است زیرا این شرکت قصد دارد قابلیت تعمیر دستگاه های خود را بهبود بخشد.

گلکسی زد فولد 5 و گلکسی زد فلیپ 5 قرار است اواخر امسال و احتمالاً در نیمه دوم عرضه شوند.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعsammobile

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

1 + چهار =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.