دستیار سامسونگ Bixby با آخرین به روز رسانی هوشمندتر می شود

Bixby

سامسونگ به‌روزرسانی جدید Bixby را برای بهبود دو ویژگی اصلی و هوشمندسازی دستیار صوتی آغاز کرد. به روز رسانی جدید Bixby، نسخه 3.3.15.18، کمی کمتر از 63 مگابایت حجم دارد.

این شرکت می گوید که اکنون می توانید کارهای بیشتری با Bixby انجام دهید. به لطف این به روز رسانی جدید، هنگام صحبت با Bixby، دستیار صوتی می تواند تنظیمات مفید مربوط به طیف وسیع تری از دستورات را توصیه کند.

سامسونگ علاوه بر پاسخ‌دهی بیشتر دستیار، برخی از گزینه‌ها را برای اکانت‌های کودک نیز بهینه‌سازی کرد – قابلیتی که این شرکت در اوایل سال جاری منتشر کرد. اکنون، با نسخه 3.3.15.18 Bixby، کاربران حساب کودک می‌توانند زمانی که می‌خواهند به خدمات Bixby دسترسی داشته باشند، از والدین درخواست تأیید کنند و به مجوزهای اشتراک‌گذاری شخص ثالث اضافی نیاز داشته باشند.

ویژگی حساب های فرزند در Bixby در ایالات متحده و کره جنوبی پشتیبانی می شود، اما سامسونگ از طریق آخرین تغییرات به روز رسانی به همه یادآوری می کند که به تدریج کشورهای بیشتری را اضافه خواهد کرد.

و در آخر، نسخه 3.3.15.18 Bixby اکنون به کاربران اجازه می دهد تا هنگام پخش آهنگ زنگ، زنگ هشدار یا Bixby TTS (Text-to-Speech) بیدار شدن صدا را فعال کنند، حتی زمانی که “Wake up when sound در حال پخش است” گزینه غیرفعال است این ویژگی را می توان از منوی تنظیمات Bixby در زیر “Voice wake-up” با روشن کردن گزینه “Wake up when media is playing” فعال کرد.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعsammobile

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

ده + 9 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.