سری ردمی نوت 13 دارای صفحه نمایش با حاشیه بسیار کم است

Redmi Note 12 Turbo

Redmi Note محبوب‌ترین گوشی هوشمند شیائومی است. این سری در چند نسل گذشته پیشرفت زیادی کرده است. در واقع، اکنون از نظر بودجه در بخش میان رده قرار می گیرد.

اگرچه آنها اکنون تقریباً دو برابر قیمت قبلی خود هستند، اما دارای ویژگی هایی هستند که با قیمت آنها مطابقت دارند. به گفته یک افشاگر قابل اعتماد، اکنون گفته می شود که این تلفن ها حتی بهتر شده اند.

با توجه به اظهارات Digital Chat Station، نسل بعدی Redmi Note در نیمه دوم سال 2023 عرضه خواهد شد. اگرچه او نامی را ذکر نمی کند، اما احتمالا Redmi Note 13 نام خواهد داشت.

او می گوید که ردمی نوت های آینده با یک صفحه نمایش 6.7 اینچی OLED مسطح با سوراخ پانچ وارد بازار خواهند شد. پنل منعطف فاقد براکت‌های پلاستیکی مانند گوشی‌های هوشمند درجه یک خواهد بود و حاشیه‌های حداقلی در چهار طرف خواهد داشت.

با توجه به توضیحات، سری Redmi Note 13 نمایشگر عالی Redmi Note 12 Turbo را حفظ خواهد کرد که با نام Poco F5 خارج از چین عرضه می شود. برای اطلاعات بیشتر، این گوشی احتمالاً در حال حاضر کمترین حاشیه نمایشگر را در گوشی های هوشمند میان رده دارد.

متأسفانه، این تمام اطلاعاتی است که Digital Chat Station تاکنون به اشتراک گذاشته است. انتظار داریم او در روزهای آینده جزئیات بیشتری را فاش کند.

سری Redmi Note 12 در اواخر اکتبر در چین عرضه شد. از این رو، سری آتی Redmi Note 13 نیز ممکن است در همان زمان عرضه شود. ممکن است در اوایل سال 2024 در بازارهای بین المللی به طور رسمی عرضه شود.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

هجده + 2 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.